Aktualności z boisk sportowych

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Po emocjonujących derbach Gminy przyszedł czas na kolejne mecze w ramach walki o mistrzostwo A klasy.

Na początek w sobotę 9 kwietnia Radłovia Radłów po raz pierwszy w tej rundzie rozegrała mecz na własnym poziomie. Na obiekt wicelidera rozgrywek zawitała drużyna Strażaka Karsy. Mecz rozpoczął się od dynamicznych ataków gospodarzy, którzy nie potrafili jednak zdobyć bramki nie wykorzystując 100 % pozycji. Ku zaskoczeniu zarówno zawodników jak i kibiców pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli Goście, którzy po kontrze rozmontowali obronę Radłovii i objęli prowadzenie w meczu. Wyrównującą bramkę tuż przed przerwą zdobył Piotr Kijak. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Radłovia wciąż atakowała, a goście wyprowadzali sporadycznie groźne kontry. W drugiej połowie miała miejsce groźna kontuzja po stronie gości. W jednej z akcji zawodnik z Kars doznał kontuzji barku i potrzebne było wezwanie karetki pogotowia. Mecz został przerwany na dłuższą chwilę. Sytuacja ta lepiej podziałała na zespół z Radłowa, który po przerwie zdobył 2 bramki i ustalił wynik spotkania na 3:1. Strzelcami bramek dla Radłowa byli Tomasz Czuj oraz Mirosław Malik. Pozostałe mecze rozgrywane były w Niedzielę o godzinie 17:00. Wola Radowska po wygraniu derbów udała się na trudny teren do Bolesławia. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla drużyny gospodarzy. Olimpia Biskupice Radłowskie na własnym stadionie podjęła zespół rezerw Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gości z Dąbrowy. Niestety zespół z Biskupic zajmuje wciąż ostatnie miejsce w tabeli gromadząc na swoim koncie tylko 8 punktów. Swój mecz w rozgrywkach A klasy okręg Tarnów, rozgrywała również LKS Niwka. Nasz lokalny zespół wybrał się na ligową potyczkę do Ołpin. Osłabiona drużyna z Niwki uległa gospodarzom 4:1. W nadchodzącym tygodniu czekają nas kolejne Derby Gminy. W sobotę o godzinie 17:00 na stadion w Woli Radłowskiej zawita zespół Olimpii Biskupice Radłowskie. Radłovię Radłów czeka wyjazd na trudny mecz do Brzezówki, natomiast LKS Niwka na własnym stadionie zmierzy się z drużyna ze Skrzyszowa. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecze naszych drużyn.

A klasa – Okręg Żabno
Powiśle Bolesław - LUKS Wola Radłowska  4:0
Olimpia Biskupice Radłowskie – Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska  0:3
Dunajec Konary- LUKS Radłovia Radłów   0:1

A klasa – Okręg Tarnów
Olszynka Ołpiny - LKS Niwka  4:1

W najbliższym tygodniu nasze zespoły zagrają w następujących terminach:

LUKS Wola Radłowska - Olimpia Biskupice Radłowskie - 16 kwiecień -godzina 17:00 – Stadion w Woli Radłowskiej.
LKS Niwka   – LUKS Skrzyszów  17 Kwiecień - godzina 17:00 Stadion w Niwce
LZS Brzezówka – LUKS Radłovia Radłów –  17 Kwiecień - godzina 17:00 Stadion w Brzezówce

Swoje rozgrywki rozpoczął również zespół  OLD BOYS Radłów, który reprezentuje nas w amatorskiej lidze piłki nożnej. Stworzona z byłych zawodników lokalnych klubów drużyna na swój pierwszy ligowy mecz sezonu wybrała się do Bochni. Zespół z Bochni to jeden z faworytów rozgrywek, bardzo mocna drużyna oparta na byłych zawodnikach BKS Bochnia w poprzednim sezonie zajęła czołowe miejsce w ligowej tabeli. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny, która objęła prowadzenie zaskakując gospodarzy. Lokalny zespół bardzo szybko wyrównał i do połowy mieliśmy wynik 1:1. Po przerwie ewidentnie zabrakło sił naszemu zespołowi, który stracił aż 8 bramek strzelając tylko jedną. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 dla zespołu z Bochni. Wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu spotkania, nasz zespół zagrał z animuszem i powalczył z wyżej notowaną drużyna z Bochni. Miejmy nadzieję że w kolejnych meczach będzie już tylko lepiej. Najbliższe spotkanie drużyna z Radłowa rozegra w najbliższy piątek o godzinie 19:30 na boisku Orlik w Radłowie. Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania naszej drużyny.

OLD BOYS Radłów – Wietrzychowice – Piątek 15.04.2016 – Orlik w Radłowie

r

Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja

Podatki i opłaty lokalne na 2024 r.