poniedziaÅ‚ek, 23 lutego 2015 13:53

Akcja „RAD?ÓW DZIELI SI? MI?O?CI?!” W dniu 16.02. podopieczni Placówki Wsparcia Dziennego we wspó?pracy z M?odzie?ow? Rad? Miejsk? w Rad?owie przygotowali akcj? „Rad?ów dzieli si? mi?o?ci?!”. Akcja ta mia?a na celu ukazanie spo?eczno?ci lokalnej ile rado?ci i ciep?a mo?na da? drugiemu cz?owiekowi poprzez najdrobniejsze, bezinteresowne  gesty ?yczliwo?ci. W ten smutny szary poniedzia?ek, uda?o si? nam cho? na chwil? wywo?a? szczery u?miech na twarzach rad?owian.

Tekst i fotorelacja - Organizatorzy