Projekt "Startuj z biznesem" - szansa dla m?odych i przedsi?biorczych

piÄ…tek, 25 października 2013 09:38

Szkolenia, doradztwo, 25 000 z? na start oraz 800 z? comiesi?cznego wsparcia pomostowego przez co najmniej 6 miesi?cy to korzy?ci, które otrzymaj? uczestnicy projektu "Startuj z biznesem".

Startuj z biznesem

"Startuj z Biznesem" to projekt realizowany w woj. ma?opolskim ze ?rodków Europejskiego Funduszu Spo?ecznego, Priorytet VI: Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Dzia?anie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsi?biorczo?ci i samozatrudnienia.
Pozna?ski Akademicki Inkubator Przedsi?biorczo?ci realizuje kompleksowy program wspierania samozatrudnienia zwie?czony dotacj? na za?o?enie w?asnej firmy.
STARTUJ Z BIZNESEM to projekt który daje szans? na zdobycie tak niezb?dnego kapita?u, jak i wa?nych umiej?tno?ci potrzebnych do prowadzenia w?asnej firmy.  Osoby zakwalifikowane do Projektu uzyskaj? wsparcie szkoleniowo-doradcze.

Szkolenia dotyczy? b?d? kluczowych umiej?tno?ci niezb?dnych do uruchomienia w?asnej firmy. Przyszli przedsi?biorcy zapoznaj? si? z takimi zagadnieniami jak: ABC dzia?alno?ci gospodarczej, biznes plan, p?e? a biznes, sprzeda? i obs?uga klienta, zatrudnienie pracowników.

Program wsparcia doradczego zostanie opracowany indywidualnie dla ka?dego uczestnika, z uwzgl?dnieniem specyfiki planowanego przedsi?wzi?cia.

Szkolenia i doradztwo b?d? odbywa? si? w Tarnowie.
Projekt skierowany jest do m?odych ludzi, którzy w momencie przyst?pienia do rekrutacji nie uko?czyli 25 lat. Bior? w nim udzia? mieszka?cy powiatu:

• M. Tarnów;
  • tarnowskiego.

W projekcie wsparcie otrzymaj? 24 kobiety i 20 m??czyzn. W?ród Uczestników projektu znajdzie si? 14 osób bezrobotnych w tym 8 kobiet i 6 m??czyzn, oraz 30 osób nieaktywnych zawodowo w tym 16 kobiet i 14 m??czyzn.
Cykle szkoleniowo - doradcze wy?oni? najlepsze osoby, które b?d? ubiega? si? o jednorazow? dotacj? do 25 000, 00 z? oraz comiesi?czn? wyp?at? wsparcia pomostowego w wysoko?ci 800 z? brutto przez okres 6 miesi?cy, z mo?liwo?ci? przed?u?enia o kolejne 6 miesi?cy
Wi?cej informacji o projekcie udziela Adrian Jasik (koordynator projektu).
Zapraszamy do udzia?u w projekcie!

Ulotka informacyjna

T: (12) 293 45 25