Aktywni seniorzy

piÄ…tek, 19 czerwca 2015 17:49
Aktywni seniorzyRad?owska grupa seniorów „Bursztyny” i biskupicka „Z?oty kr?g”, wspólnie zorganizowali wyjazdowe spotkanie do Dzikiego Boru w Wa?-Rudzie. Wspania?a czerwcowa aura tego wieczoru sprawi?a, ?e biesiadowanie przy muzyce Romana Siwieckiego „Silvera Romano”, by?o dla wszystkich nieukrywan? przyjemno?ci?. Seniorom przygotowano kie?baski z grilla, przeja?d?k? powozem po lesie, ciasto dro?d?owe z owocami i serem oraz wspólne ta?ce. Go?ciem honorowym spotkania by? Stanis?aw Kabat z Chicago, któremu spodoba?a si? formu?a spotka? naszych seniorów. Organizatorzy dzi?kuj? Stanis?awowi Halastrze - w?a?cicielowi Dzikiego Boru - za wzorowe przygotowanie obiektu i profesjonalne przeprowadzenie spotkania. Wszystkim tym, którzy nie mieli jeszcze okazji pozna? tego pi?knego zak?tka ziemi rad?owskiej, z satysfakcj? polecamy.
Dziki Bór, to miejsce z niepowtarzalnym klimatem dost?pne dla ka?dego. Warto tam zajrze? i samemu si? przekona? o walorach pomys?owo zorganizowanego obiektu! Seniorom z Biskupic i Rad?owa od ponad dwóch lat czas wolny organizuj?: Dom Kultury w Biskupicach Rad?owskich i Miejska Biblioteka Publiczna w Rad?owie. Opiekunowie grup otwarci s? na kolejnych cz?onków, którzy mog? do??czy? do wci?? powi?kszaj?cego si? grona aktywnych seniorów. Tel. (14) 678-14-36, (14) 678-20-62. Kolejna propozycja, to wycieczka do Wroc?awia. Zg?oszenia przyjmowane b?d? do ko?ca czerwca. Zapraszamy.

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski