Dzie? Rodziny

wtorek, 02 czerwca 2015 11:38

Dzie? Rodziny„Mamo i Tato kocham Was ca?ym sercem” pod takim has?em odby?a si? w Szkole Podstawowej w Rad?owie akademia z okazji Dnia Rodziny, która mia?a miejsce si? 27 maja 2015 roku. W imprezie wzi?li udzia? licznie zgromadzeni rodzice, a tak?e zaproszeni go?cie: burmistrz miasta Zbigniew M?czka, przewodnicz?cy Rady Miasta Piotr Kapera, kierownik Zespo?u Szkó? i Przedszkoli Konrad Rudzi?ski, dyrektor szko?y Marek Urbanek.

Dyrektor  powita? serdecznie  zebranych i wszystkim rodzicom z?o?y?  ?yczenia z okazji Dnia Rodziny. Nast?pnie zespó? „Mali Rad?owianie” zaprezentowa? swoje umiej?tno?ci taneczne. Dla rodziców tancerze zata?czyli: poloneza, krakowiaka i polk? podlask?. Po wyst?pie cz?onkowie zespo?u z?o?yli ?yczenia swoim rodzicom. Uczniowie klas pierwszych, pod kierunkiem wychowawców pani D. Kozio? i pani U. Szczupa? przygotowali i przedstawili program artystyczny z tej okazji. Dzieci okaza?y swoj? wdzi?czno?? rodzicom recytuj?c dla nich pi?kne wiersze. Za?piewa?y te? piosenki, przedstawi?y inscenizacje: „Zawody Mamy” i „Mój Tata”, a tak?e wykona?y dwa ta?ce: walczyk do utworu „Piosenka dla taty” i nowoczesny taniec dyskotekowy. Uczniowie z?o?yli ?yczenia rodzicom, wr?czyli w?asnor?cznie wykonane upominki: koszyczki z kwiatami, ze s?odyczami, serduszka wykonane technik? quillingu, wyszyte serwetki i kwiaty. Odby?o si? równie? wspólne spotkanie rodziców przy kawie, herbatce i ciastku.

Fotogaleria Anna M. K?dzior

Dzie? Rodziny