?wi?to Patrona Szko?y w Zabawie

poniedziaÅ‚ek, 01 czerwca 2015 12:31

?wi?to Patrona Szko?y w Zabawie27 maja 2015 r. w Zespole Szkó? w Zabawie mia?a miejsce wa?na uroczysto?? – ?wi?to Patrona Szko?y. Na pocz?tku pani dyrektor powita?a wszystkich zebranych go?ci i zaprosi?a do wys?uchania utworów w wykonaniu szkolnego chóru, który przygotowa? pan p. ?ukasz Burgie?. Tre?ci? ?piewanych pie?ni by?y wiersze Karola Wojty?y. W dalszej cz??ci nast?pi?o rozstrzygni?cie X. edycji Gminnego Konkursu o Janie Pawle II. Podczas uroczysto?ci  pani dyrektor wr?czy?a  tytu?y „Przyjaciela szko?y”, które przyznane zosta?y przez Kapitu?? Zespo?u Szkó? w Zabawie jako wyraz serdecznego podzi?kowania za okazywan? pomoc oraz ogromne wsparcie w pracy podejmowanej dla dobra naszej szkolnej spo?eczno?ci. Zaszczytny tytu? wraz z statuetk? otrzymali: pan Bogdan Bujak, Pani Jadwiga Czarny,  pani Krystyna Halastra, pan Zbigniew Marcinkowski, pan Zbigniew M?czka, ks. Zbigniew Szostak oraz pani Tatiana Szwiec.

Przedstawiamy wyniki  X. edycji Gminnego Konkursu o Janie Pawle II.

Cz??? plastyczna:

I miejsce – Jakub Kuczek  (SP Zabawa), Katarzyna Pietras (SP Wala Rad?owska), Emilia Boco? (SP Przybys?awice);

II miejsce – Weronika Pochro? (SP Wola Rad?owska), Monika Wielb??d (SP Przybys?awice), Karol Wielb??d (SP Zabawa);

III miejsce – Wiktoria Smole? (SP Zdrochec), Sabina Mokrzycka (SP Zabawa), Amelia Sroka (SP Rad?ów);

Wyró?nienia: Angelika Wilusz (SP Zabawa), Maciej Buwaj (SP Wola Rad?owska), Zuzanna Latawska (SP Rad?ów, Julia Pajdo (SP Wola Rad?owska), Magdalena Dryga? (SP Zabawa), Wiktoria Augusty?ska (SP Zdrochec), Julia Wójcik (SP Wola Rad?owska).

Cz??? literacka kategoria szkó? podstawowych

I miejsce – Klaudia Marsza?ek  (SP Biskupice Rad?owskie)

II miejsce – Aleksandra Ma?ek  (SP Zabawa)

III miejsce – Kamil Bibro – (SP Biskupice Rad?owskie)

Wyró?nienia – Karolina Kosman  (SP Biskupice Rad?owskie), Magdalena Sowi?ska (SP Wola Rad?owska),  Kinga Wielb??d (SP Zabawa)

Cz??? literacka kategoria szkó? gimnazjalnych

I miejsce – Natalia Dulian (PG Rad?ów)

II miejsce – Damian M?czko  (PG Wola Rad?owska)

III miejsce – Ma?gorzata Janicka (PG  Rad?ów)

Wyró?nienia: Sylwia Zale?na (PG Wola Rad?owska), Justyna Pokidan (PG Wola Rad?owska)

Cz??? wiedzowa w kategorii szkó? podstawowych

I miejsce -  Ewa Korzec  (SP Zabawa)

II miejsce – Natalia Pi?ta (SP  Wola Rad?owska)

III miejsce – Anna Garncarz (SP Zabawa)

Cz??? wiedzowa w kategorii szkó? gimnazjalnych

I miejsce -  Joanna Pietras (PG Wola Rad?owska)

II miejsce – Ma?gorzata Janicka (PG Rad?ów)

III miejsce – Magdalena Dulian (PG  Wola Rad?owska)

Zwyci?zcom gratulujemy, a sponsorom dzi?kujemy za ufundowanie nagród.

Agnieszka Kucmierz

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski