poniedziaÅ‚ek, 25 maja 2015 09:22
Odznaka Honorowa PCK IV stopnia dla nauczycieli Zespo?u Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rad?owskiej

W dniu 21 maja 2015 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie odby?o si? uroczyste spotkanie z okazji Tygodnia Polskiego Czerwonego Krzy?a. W Spotkaniu wzi??y udzia? w?adze samorz?dowe, Stowarzyszenia, zas?u?eni wolontariusze PCK oraz m?odzie? czerwonokrzyska. Prezes OR PCK w Tarnowie Pan Jerzy Kornaus podzi?kowa? wszystkim wolontariuszom, w?adzom samorz?dowym, sponsorom za wspieranie humanitarnej dzia?alno?ci Polskiego Czerwonego Krzy?a.

Mi?o mi poinformowa?, ?e nauczyciele Zespo?u Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rad?owskiej oraz Zespo?u Szkó? w Rad?owie zostali odznaczeni: Odznak? Honorow? PCK IV stopnia

• Pani Weronika Mostowy – Ku?niar oraz Pan Andrzej Kosman – opiekunowie Ko?a PCK w naszej placówce,

• Pani Lucyna Janicka – opiekunka Ko?a PCK Gimnazjum w Rad?owie.

Gratulujemy naszym nauczycielom tych odznacze? i ?yczymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

/zdj?cia pochodz? ze strony Niezale?nego Serwisu Informacyjnego KADR/