poniedziaÅ‚ek, 24 listopada 2014 21:21

Wyjazdowe Posiedzenie Zarz?du Oddzia?u Powiatowego ZOSP RP powiat22 listopada br. w nowo rozbudowanym budynku OSP w Rad?owie odby?o si? wyjazdowe posiedzenie Zarz?du oddzia?u Powiatowego Zwi?zku OSP RP w Tarnowie. Posiedzenie swoj? obecno?ci? zaszczycili: Ma?opolski Komendant Wojewódzki Pa?stwowej Stra?y Po?arnej nadbryg. Andrzej Mróz, Prezes Zwi?zku Ochotniczych Stra?y Po?arnych RP w Tarnowie Kazimierz Sady, Komendant Miejski Pa?stwowej Stra?y Po?arnej w Tarnowie st. bryg. Tadeusz Sitko oraz W-ce Prezesi i Cz?onkowie Zarz?du OSP w Tarnowie.

Zarz?d przyj?? sprawozdanie z dzia?alno?ci ca?ego roku, sprawozdanie komisji rewizyjnej z przeprowadzonej kontroli, plan pracy Zarz?du na 2015 r. oraz informacje Ma?opolskiego Komendanta i Komendanta Miejskiego o ?rodkach finansowych przeznaczonych na szkolenia i podzi?kowania dla wszystkich druhów za udzia? w akcjach ratowniczych w bie??cym roku.

Ksawery Stefa?czyk

Fotorelacja ze spotkania Wies?aw Mleczko