Przedpremierowa Karolina

Å›roda, 19 listopada 2014 08:23
Przedpremierowa KarolinaW sali widowiskowej biurowca „Bruk-Bet” w Niecieczy, 15 listopada odby?a si? przedpremierowa prezentacja filmu Karolina, inspirowanego ?yciem b?. Karoliny Kózkówny. Re?yserem filmu jest Dariusz Regucki, w którym wyst?puje plejada znakomitych polskich aktorów, min.: Jerzy Trela, Piotr Cyrwus, Barbara Duda, Maciej S?ota, Karol Olszewski, Dorota Pomyka?a i Aleksandra Godlewska. W posta? Karoliny wcieli?a si? Marlena Burian. Udan? sekwencj?, rozpoczynaj?c? i ko?cz?c? film, odegra? aktor z Zabawy Edward Nasiadka.

- Karolina to ciep?a i m?dra opowie?? o pragnieniach i wyborach m?odych ludzi, o problemach i dylematach doros?ych, o skomplikowanych historiach rodzinnych i odnajdywania drogi tak?e dzi?ki pomocy tych, którzy dawno nie ?yj?. To historia odkrywania, ?e ?wiat prostych, uniwersalnych warto?ci wart jest odkurzenia i jest recept? na dobre, szcz??liwe ?ycie - „Dobre Nowiny”, 2014, nr 2, s. 7. W przedpremierowym pokazie udzia? wzi?li mieszka?cy naszej gminy, wraz z burmistrzem Zbigniewem M?czk?.
(zbm)
Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski