piÄ…tek, 17 października 2014 09:27

„Pi?kno jest tam, gdzie si? je widzi”9 pa?dziernika w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Rad?owie odby?o si?  przedstawienie przygotowane przez podopiecznych ?rodowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu. Has?em przewodnim przedstawienia by?o motto: „Pi?kno jest tam, gdzie si? je widzi.” Program s?owno-muzyczny przygotowany przez podopiecznych Domu we wzruszaj?cy sposób, porusza? problem niepe?nosprawno?ci oraz tolerancji w stosunku do osób z ró?nymi dysfunkcjami.

Podopieczni chcieli ukaza? widzom, ?e nie wa?ne w jakim stopniu jest si? niepe?nosprawnym, najistotniejsze jest to jakim jest si? cz?owiekiem. Zaproszeni go?cie mieli równie? okazj? obejrze? krótki film prezentuj?cy codzienne ?ycie w o?rodku, wernisa? prac wykonanych przez podopiecznych ?rodowiskowego Domu Samopomocy, a tak?e zamie?ci? pami?tkowe wpisy w kronice o?rodka.

Pragn? bardzo serdecznie podzi?kowa? przyby?ym go?ciom, przede wszystkim za wszelkie s?owa uznania kierowane pod adresem naszych uczestników, a tak?e pracowników. To dzi?ki Pa?stwa ?yczliwo?ci i zrozumieniu jeste?my zmotywowani do dalszej pracy. Dzi?kujemy wszystkim darczy?com za wsparcie finansowe, dzi?ki  któremu wszyscy nasi podopieczni 21 pa?dziernika udadz? si? na ca?odniow? wycieczk? do ba?towskiego kompleksu turystycznego.

Kierownik ?DS

Marta Kuli?