piÄ…tek, 17 października 2014 07:18

Dom Kultury w Biskupicach Rad?owskichPodczas wakacji teren i otoczenie wokó? Domu Kultury w Biskupicach Rad?owskich zosta?o uporz?dkowane. Uzupe?niono ubytki na fundamencie, wymieniono uszkodzone p?ytki na schodach, wyczyszczono kostk? brukow?, zagospodarowano przestrze? wokó? obelisku i zaimpregnowano kostk?, wyrównano teren przed budynkiem, posiano traw? i zasadzono szpaler dorodnych tui oraz poddano piel?gnacji rosn?ce ?wierki i zakonserwowano ogrodzenie. Ponadto niewielkim kosztem odnowiono przystanek autobusowy.

Prace wspierali burmistrz Zbigniew M?czka, v-ce burmistrz Wies?aw Armatys oraz pracownicy gminy, szczególne podzi?kowanie nale?y si? Januszowi Pabianowi i jego brygadzie: Krzysztofowi Kawikowi, Józefowi Szumla?skiemu, Bogdanowi Mleczce, Wies?awowi B?kowi, Janowi Golonce, Eugeniuszowi Weso?owskiemu i Andrzejowi Budykowi. Po tych zabiegach poprawi? si? wizerunek Domu Kultury i dobrze za?wiadcza o gminie i so?ectwie. Zabrak?o niestety funduszy, aby odnowi? drugi przystanek, który nie przysparza estetyki otoczeniu wokó? biskupickiej ?wi?tyni.