Å›roda, 15 października 2014 12:52

gminaradlow.plW rad?owskiej bibliotece odby? si? 10 pa?dziernika wieczór poetycko - muzyczny promuj?cy, wydan? przez Gminn? Bibliotek? Publiczn? w Borz?cinie, ksi??k? pt. „Borz?cin. Poezja i proza Józefa Barana”. Go??mi spotkania byli Beata Paluch i Józef Baran. Opraw? muzyczn? ?wietnie zapewni? Walenty Dubrowski.

Koncert pod nazw? „Od realizmu do kreacji – Borz?cin w wyobra?ni i fantazji poetyckiej Józefa Barana” zorganizowany we wspó?pracy z Gminn? Bibliotek? Publiczn? w Borz?cinie zgromadzi? liczn? publiczno??. Kierowniczka Gminnej Biblioteki Publicznej w Borz?cinie El?bieta Kwa?niewska, podsumowa?a zrealizowany projekt  i zaprezentowa?a nowowydane dzie?o. Punktem  kulminacyjnym spotkania by? koncert poetycko – muzyczny z udzia?em poety Józefa Barana oraz piosenkarki i aktorki krakowskiego teatru Beaty Paluch. Józef Baran prezentowa? swoje wiersze wspólnie z krakowsk? aktork?, która równie? ?piewa?a poezj? przy akompaniamencie Walentego Dubrowskiego. Na zako?czenie spotkania ka?dy z uczestników otrzyma? tomik poezji Józefa Barana wraz z pami?tkowym wpisem poety.

Fot. Zbigniew Marcinkowski