poniedziaÅ‚ek, 29 wrzeÅ›nia 2014 13:55

Smak Pomocy

Dwunastu kucharzy, uczestników programów TOP CHEF, MASTER CHEF i HELLS KITCHEN przyjedzie do Tarnowa, aby wesprze? akcj? charytatywn? „Smak Pomocy”. Smakowite spotkanie odb?dzie si? w najbli?sz? sobot? 4 pa?dziernika od 12 do 16 przy Centrum Sztuki Mo?cicie. Twarze znane z telewizyjnych programów kulinarnych b?d? gotowa? cztery dania dla publiczno?ci. Pojawi si? tak?e olbrzymia patelnia o wymiarach 270 x 150 cm x 15 cm, na której b?dziemy gotowali 1000 porcji gulaszu.

"Smak Pomocy" to wspólna inicjatywa Radia RDN oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej. Zbieramy pieni?dze na leczenie najm?odszych podopiecznych Stowarzyszenia Zbiórki odbywaj? si? poprzez aukcje internetowe, a kolejna mo?liwo?? wsparcia potrzebuj?cych pojawia si? w?a?nie w sobot? - mówi Mariusz Ku?, dyrektor promocji radia RDN - Gotujemy z gwiazdami Hell's Kitchen, Top Chef i Master Chef wszystkich edycji które by?y i tych, które trwaj?. Z osób chyba najbardziej rozpoznawalnych pojawi si? Maria O?ga, Daniel Hucik czy Sylwia Bia?y - dodaje.

Podczas fina?u b?dzie mo?na równie? obejrze? pokaz carvingu, czyli sztuki rze?bienia w warzywach i owocach. Zagraj? tak?e zespo?y znane z programu "Demogramy" Radia RDN. Fina? akcji odbywa si? w ramach "Dni Mo?cic". Imprez? poprowadzi serialowi Tomek z „M jak Mi?o??”, czyli Andrzej M?ynarczyk. Zapraszamy.

Oto pe?ny sk?ad kucharzy:

Agata Gawro?ska-
Grzesiek Kazimierczak-
Sylwia Bia?y -
Karolina Rudolf -
Anna Niedzia?kowska -
Artur Augustynski -
Adam Leszczy?ski -
Adam Ryjek -
Maria Ozga -
Justyna Foltyn-
Waldemar Siemieniak -