Certyfikat CIVIS ET PATRIA dla Rad?owa

piÄ…tek, 29 sierpnia 2014 08:35

Certyfikat CIVIS ET PATRIA dla Rad?owa27 sierpnia br. w Ma?opolskim Urz?dzie Wojewódzkim w Tarnowie odby?o si? wr?czenie certyfikatów i dyplomów. Ma?opolski Kurator O?wiaty w imieniu Komisji Wojewódzkiej konkursu „Ma?opolska – moje miejsce na ziemi i moja ma?a ojczyzna” poinformowa?, ?e wy?oniono laureatów w/w konkursu – szko?y, które w uznaniu dzia?a? kszta?tuj?cych to?samo?? m?odego pokolenia Polaków uzyska?y certyfikat CIVIS ET PATRIA. W?ród laureatów V edycji konkursu uplasowa?a si? Szko?a Podstawowa w Zespole Szkó? w Rad?owie oraz Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli Rad?owskiej. Komisja postanowi?a tak?e uhonorowa? dyplomami trzy gminy z terenu województwa ma?opolskiego, których szko?y uzyska?y najwi?ksz? liczb? punktów, w tym Gmin? Rad?ów.