3 turniej eliminacyjny M?odzie?owego Grand i Petit Ma?opolski rozstrzygni?ty.

sobota, 05 października 2013 18:20

3 turniej eliminacyjnyW rad?owskim Zespole  Szkó? Ponadgimnazjalnych rozegrano ostatni turniej eliminacyjny 3. M?odzie?owego Grand i Petit Ma?opolski. M?odzie? przyby?a nawet z tak oddalonych miast jak Zakopane, Skawina, Kraków, Rzeszów, Gorlice i Mielec. Spora grupa m?odych przyjecha?a z Tarnowa. Obok rywalizacji m?odzików i juniorów odbywa?o si? wspó?zawodnictwo doros?ych zawodników, którzy przyjechali z D?bicy, Rzeszowa, Gorlic i Tarnowa.

Zawody m?odzie?owe wygrali z olbrzymi? przewag? aktualni mistrzowie Polski juniorów B?a?ej Krawczyk i Micha? Krysa (MPEC Tarnów). W formule OPEN zwyci??yli d?biczanie Zbyszek Kozio? i Zbyszek Wilisowski. Honoru Rad?owa ca?kiem udanie bronili Zbigniew M?czka i Zbigniew Marcinkowski, którzy uplasowali si? na dobrym pi?tym miejscu.

Wszyscy przyjezdni zgodnie stwierdzili, ?e warto by?o przyjecha? do Rad?owa po puchary, nagrody ksi??kowe, upominki oraz przyjemne chwile sp?dzone w mi?ym towarzystwie przy satysfakcjonuj?cej grze.

WYNIKI ->