Ferie zimowe w GCKiC

wtorek, 05 lutego 2013 14:00

FeriePodczas tegorocznych ferii zimowych dzieci na zaj?ciach w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie mog?y pozna? tajniki makramy oraz malarstwa. Technik? makramy wykona?y: bransoletki, naszyjniki oraz kwietniki. Zaj?cia te sprawi?y uczestnikom wiele rado?ci. Szczególnie cieszy?o samodzielne wykonanie tych ozdób. Dzieci udowodni?y sobie i? same mog? wykona? tak pi?kne ozdoby. Po feriach dzieci zabra?y swoje prace do domu, aby jeszcze przez d?ugi czas mog?y wspomina? obecno?? na  zaj?ciach. Podczas spotka? oprócz makramy dzieci wykonywa?y prace ró?nymi technikami malarskimi, uczestniczy?y w wyjazdach na teatrzyki do Domu Kultury w Biskupicach Rad?owskich, czy na lodowisko w Tarnowie. Wyjazdy organizowane by?y w ramach spotka? podczas ferii.

Dzieci i m?odzie? mog?y równie? skorzysta? z zaj?? organizowanych na sali gimnastycznej przez Stowarzyszenie START w Rad?owie. Pe?ne wra?e? i wspomnie? dzieci powróci?y do obowi?zków szkolnych. Zaciekawione zaj?ciami w pracowni plastycznej zdeklarowa?y swój udzia? w cotygodniowych spotkaniach z plastyk? w Gminnym Centrum Kultury w Radowie. Wszystkim dzieciom i m?odzie?y ?yczymy wielu osi?gni?? w drugim pó?roczu nauki szkolnej.