3 bezp?atne us?ugi MARR. Sprawd?, czy mo?esz skorzysta?.

wtorek, 05 lutego 2013 13:33

MARR

Szkolenia dla firm, p?atne sta?e i doradztwo biznesowe – to oferta bezp?atnych us?ug Ma?opolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W pierwszym kwartale zapraszamy do wspó?pracy firmy i pracowników jednostek naukowych. Ostatnie wolne miejsca czekaj?.

Ko?czymy nabór do projektu – ostatnia szansa na zg?oszenia
Tylko do 11 lutego mo?na zg?osi? si? na p?atny sta? w jednostce naukowej lub zdoby? zatrudnienie w firmie. Zapraszamy pracowników firm i Ma?opolskie przedsi?biorstwa oraz osoby z ca?ej Polski, zatrudnione w jednostkach naukowych. W ramach sta?u mo?na otrzyma? 3.500 z?otych, natomiast za tymczasowe zatrudnienie 5.000 z?otych miesi?cznie.

Szkolenia dla mikro i ma?ych firm – zg?oszenia do 15 lutego
W projekcie „Ekspert do spraw innowacji” przygotowali?my atrakcyjn? ofert? bezp?atnych szkole? i warsztatów dla mikro i ma?ych firm. Szkolenia obejmuj? zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych. Ostatnie wolne miejsca!

Bezp?atne us?ugi doradcze dla firm z Ma?opolski
Prowadzisz firm?? W ramach projektu „Doradca Ma?opolskiego Przedsi?biorcy” mo?esz skorzysta? bezp?atnie z us?ug eksperta. Nasza oferta obejmuje pomoc prawn? (?wiadczon? przez adwokatów i radców prawnych), organizacyjn? (pomoc w zarz?dzaniu), marketingow? (budowa planu marketingowego) i doradztwo finansowe (wprowadzanie optymalnych rozwi?za?).