ARR zaprasza do udzia?u w stoisku narodowym w dniach 7-9 maja w Szanghaju

poniedziaÅ‚ek, 04 lutego 2013 13:36

Agencja Rynku Rolnego zaprasza przedsi?biorców bran?y spo?ywczej do wzi?cia udzia?u w imprezie targowo-wystawienniczej SIAL China 2013, która odb?dzie si? w dniach 7 – 9 maja 2013 r. w Szanghaju.

SIAL jest to jedna z najbardziej presti?owych imprez bran?y spo?ywczej w Chinach. W poprzedniej edycji targów uczestniczy?o 1907 wystawców z 37 krajów oraz ponad 40 tys. Zwiedzaj?cych.

W ramach Bran?owego Programu Promocji bran?y polskich specjalno?ci ?ywno?ciowych Agencja Rynku Rolnego organizuje na targach polskie stoisko narodowe o powierzchni 120 m2. W ramach stoiska Agencja oferuje kompleksow? organizacj? udzia?u przedsi?biorcy w targach SIAL China 2013 obejmuj?c?:

1. wynajem powierzchni w ramach stoiska narodowego (wraz z kosztami op?aty rejestracyjnej) - 9 m2;
  2. zabudow? zharmonizowan? ze stoiskiem wspólnym (dla Przedsi?biorcy lada, stó?, krzes?a, pó?ki do ekspozycji, schowek, dekoracja wydrukami materia?ów promocyjnych Przedsi?biorcy, dost?p do mediów (op?ata rycza?towa uwzgl?dniaj?ca równie? dost?p do Internetu));
  3. transport produktów i materia?ów promocyjnych Przedsi?biorcy w ilo?ci nie przekraczaj?cej 15 kg (transport w jedn? stron?, wy??cznie produkty nie wymagaj?ce specjalnych warunków transportu).

Korzystaj?c z us?ug ARR Przedsi?biorca zyskuje równie? mo?liwo?? bezp?atnego korzystania z us?ug oferowanych na stoisku informacyjnym organizowanym przez ARR, w tym min. w degustacji próbek polskich produktów, prezentacji materia?ów audiowizualnych a tak?e w serwisie kawowym dla Przedsi?biorców i ich kontrahentów.

W ramach udzia?u w Targach SIAL China 2013, ARR organizuje równie? misj? gospodarcz?. W ramach kompleksowej oferty, której celem jest nawi?zanie przez Pa?stwa nowych kontaktów biznesowych, Agencja zorganizuje, „Store Checks”
w Szanghaju lub okolicach, udzia? w seminarium przeprowadzonym przez ekspertów oraz sesj? matchmakingow? z przedsi?biorcami z Chin. A tak?e zapewni zaplecze logistyczne takie jak przelot, noclegi i transport na miejscu.

Szczegó?ow? ofert? oraz wszystkie potrzebne formularze zg?oszeniowe, znajdziecie Pa?stwo na naszej stronie internetowej www.arr.gov.pl w dziale „Bran?owy Program Promocji”

Zapraszamy!