poniedziaÅ‚ek, 28 stycznia 2013 16:46

Zg?o? si? na szkolenie – zap?a? 0 z?otych.

Prowadzisz biznes w Ma?opolsce lub pracujesz w mikro, ma?ej firmie?

Ju? teraz zg?o? si? do projektu Ma?opolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

W nowym projekcie „Ekspert do spraw innowacji” przygotowali?my atrakcyjn? ofert? bezp?atnych szkole? i warsztatów. Po?piesz si? - rekrutacja tylko do 31 stycznia.

Podczas szkole? poznasz zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych:

• sprzeda?: jak wprowadza? nowy produkt?
  • reklama: nowe trendy w marketingu,
  • ekspansja: jak rozszerzy? dzia?alno?? (eksport),
  • zarz?dzanie: jak radzi? sobie ze stresem w pracy, umiej?tno?ci przywódcze – czy mo?na je wykszta?ci??

Szkolenia s? bezp?atne, prowadzone przez profesjonalnych trenerów, innowacyjnymi metodami (gry symulacyjne). Ka?dy uczestnik otrzymuje specjalny Certyfikat, potwierdzaj?cy zdobyt? wiedz?.

Szczegó?y oraz rejestracja: http://www.marr.pl/ekspertinnowacji/ – tylko do 31 stycznia.

Masz pytanie? Zadzwo? lub napisz: 12 617 66 33, 12 417 74 11,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć.

Cykl szkole? i warsztatów realizowany jest w ramach projektu „Ekspert ds. innowacji” wspó?finansowanego ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego.

Mobilna aplikacja „W?asno?? intelektualna”.

Szukasz informacji z zakresu prawa autorskiego i patentowego? Jeste? przedsi?biorc? i chcesz mie? szybki dost?p do specjalistycznej wiedzy na temat licencji, baz danych, ochrony w?asno?ci intelektualnej w Internecie?

Skorzystaj z najnowszej, bezp?atnej aplikacji na urz?dzenia mobilne pn. „W?asno?? intelektualna”: wi?cej