RAK NIE BOLI, BADAJ SI? I ?YJ

Å›roda, 16 stycznia 2013 12:58

Ma?opolski Urz?d Wojewódzki w Krakowie wraz z Krakowskim Centrum Psychologicznym Salvate w ramach programu „Rak nie boli, badaj si? i ?yj” organizuje bezp?atne warsztaty psychologiczne dla osób dotkni?tych chorob? nowotworow?.

Zaj?cia poprowadz? psychologowie w oparciu o program „Simontona”, którego zasadniczym za?o?eniem jest poprawa jako?ci ?ycia ludzi chorych (lepsze funkcjonowanie emocjonalne, wzrost zaanga?owania w leczenie, poprawa komunikacji z otoczeniem).

Spotkania rozpoczn? si? 17 stycznia br. w Krakowskim Centrum Psychologicznym Salvate, przy ulicy Szewskiej 20/1 w Krakowie. Odbywa? si? one b?d? regularnie w ka?dy czwartek przez 3 kolejne miesi?ce. Zako?cz? si? 11 kwietnia 2013 roku.

Rejestracji mo?na dokona? dzwoni?c pod numer telefonu 12 341 51 98 oraz drog? elektroniczn?: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wi?cej informacji o akcji „Rak nie boli, badaj si? i ?yj” oraz warsztatach psychologicznych znajduje si? na stronie internetowej Krakowskiego Centrum Psychologicznego Salvate.

Monika Frenkiel
Rzecznik Prasowy Wojewody Ma?opolskiego