Skutecznie zagrali dla orkiestry

poniedziaÅ‚ek, 14 stycznia 2013 14:54

WOSP ZabawaW zabawskim zespole szkó?: nauczyciele, uczniowie, zaproszeni go?cie i mieszka?cy Zabawy fantastycznie zagrali dla Wielkiej Orkiestry ?wi?tecznej Pomocy. W programie znalaz? si? m.in. koncert orkiestry d?tej z Ochotniczej Stra?y Po?arnej w Rad?owie, wyst?p szkolnego chóru oraz licytacja interesuj?cych przedmiotów,

w tym p?yta Roberta Janowskiego dedykowana burmistrzowi Rad?owa, kalendarze z autografem tarnowskiego ?u?lowca Janusza Ko?odzieja i ?wie?o wydana przez szko?? ksi??ka historyczna o pó?nocnych miejscowo?ciach gminy. W pe?nych  emocji, i ?wietnie przeprowadzonych przez Karola Garncarza  licytacjach, udzia? wzi?li: Ewa M?czka, Piotr Kapera, Tadeusz Halastra, Anna Kowalczyk, Maria Hajduk, Roman Nowak oraz dyrektorka ZS Wioletta Dzik. By?o to pierwsze gminne i udane granie dla WO?P. Konto „orkiestry” zasilono sum? ponad 6.300 z?otych.