stat4u

Lider a? do wiosny!!!

PDF Drukuj Email
   czwartek, 27 grudnia 2012 20:50

LUKS RadloviaDru?yna seniorów Rad?ovii Rad?ów (po wygranej na wyje?dzie z dru?yn? z Olesna) a? do pierwszego meczu rundy rewan?owej wiosny 2013 r. jest liderem A-klasy podokr?gu ?abno.

Po bardzo dobrej rundzie jesiennej, gdzie dru?yna Rad?ovii nie przegra?a ?adnego meczu notuj?c tylko 3 remisy i zajmuje pierwsze miejsce, maj?c punkt przewagi nad dru?yn? Niedomic. Gdyby do tych meczy do?o?y? spotkanie z poprzedniego sezonu to od 16 meczy nie znale?li oni ?adnego przeciwnika, który móg?by z nimi wygra?. Ostatnia taka seria mia?a miejsce w roku 2010, gdzie awansuj?c do klasy okr?gowej nie przegra?a pod rz?d w A-klasie 16 meczy oraz w klasie Okr?gowej 3 co daje wynik 19 meczy bez pora?ki. Miejmy nadzieje, ?e w roku 2013 ta passa zostanie pobita daj?c dru?ynie Rad?ovii ponowny awans do Klasy Okr?gowej.

Co do samego meczu z Olesnem to od poczatku byli?my dru?yn? dyktuj?ca warunki na boisku. Pierwsza bramka pad?a w 20 minucie za spraw? Dominika G?sawskiego, który wykorzystuj?c wrzutk? w pole karne Paw?a Kuczka da? prowadzenie 1:0. Podwy?szenie na 2:0 da? Rafa? Kijak, który wykorzysta? dobre podania Miros?awa Malika. Trzecia bramka pad?a zaraz po przerwie autorstwa Miros?awa Malika. Bramk? na 4:0 strzeli? Artur Wst?pnik w 70 minucie meczu, a przeciwników dobi? ju? w ko?cówce meczu Rafa? Kijak. Wynik 5:0 dla dru?yny Rad?ovii to chyba najni?szy wymiar kary jaki mog?a uzyska? dru?yna z Olesna.

LZS Olesno - Rad?ovia Rad?ów  0:5

Bramki: Rafa? Kijak x 2, Dominik G?sawski, Miros?aw Malik, Artur Wst?pnik

Sk?ad: Wadas Mi?osz – Kuczek Pawe?, Juszczyk Tomasz, Kuta Wojciech, Czuj Tomasz – Malik Miros?aw, Wst?pnik Artur, Patulski Marcin, Magiera Patryk – G?sawski Dominik, Kijak Rafa?

?awka rezerwowych: Kania Piotr,