czwartek, 27 grudnia 2012 08:12

WigiliaJase?ka opowiadaj?ce o narodzinach Jezusa wprowadzi?y wszystkich w niezwyk?y czas ?wi?t. Na scenie pojawili si? Maria z Józefem, pastuszkowie zas?uchani w s?owa Anio?a, M?drcy ze Wschodu pod??aj?cy za gwiazd?. Urozmaiceniem inscenizacji by? odpowiednio dobrany ruch sceniczny, a przede wszystkim stroje wyst?puj?cych aktorów. Przedstawieniu towarzyszy? ?wi?teczny klimat w?ród scenerii z szopk? i gwiazd? betlejemsk?. Dope?nienie scen biblijnych stanowi?y kol?dy w wykonaniu szkolnego chórku. Nad opraw? artystyczn? przedstawienia czuwa?y Pani Edyta Cygal i Pani Ma?gorzata Krupa – Wróbel. Szkoln? akademi? u?wietnili swoj? obecno?ci?: Burmistrz Rad?owa Zbigniew M?czka, Wiceburmistrz Wies?aw Armatys, Kierownik Zespo?u Szkó? i Przedszkoli Konrad Rudzi?ski, So?tys Woli Rad?owskiej Krzysztof Gajczewski oraz emerytowani nauczyciele. Na zako?czenie uroczysto?ci Pan Burmistrz z?o?y? zebranym ?wi?teczne ?yczenia i wr?czy? Panu Andrzejowi Kosmanowi Nagrod? Specjaln? Burmistrza Rad?owa za aktywne anga?owanie si? w ?ycie Zespo?u Szkolno – Przedszkolnego w Woli Rad?owskiej. Nast?pnie Pani Dyrektor z?o?y?a wszystkim ?yczenia i podzieli?a si? z zebranymi odrobin? bia?ego op?atka.