piÄ…tek, 21 grudnia 2012 18:48

WigiliaTradycyjne,  przed?wi?teczne spotkanie op?atkowe  pracowników Urz?du Miejskiego w Rad?owie odby?o si? w pi?knie odnowionym budynku ratusza, w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

W spotkaniu uczestniczyli: burmistrz Zbigniew M?czka, wiceburmistrz Wies?aw Armatys, pracownicy urz?du miejskiego, kierownicy poszczególnych jednostek oraz prac. Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa.

Burmistrz podzi?kowa? pracownikom za ca?oroczn? wspó?prac? i wszystkim ?yczy? wytchnienia w czasie ?wi?t oraz pomy?lnego Nowego Roku. Pó?niej, w?ród woluminów,  dzielono si? op?atkiem i sk?adano sobie wzajemnie ?yczenia ?wi?teczno-noworoczne. Podano barszcz czerwony, krokiet z kapust? i grzybami le?nymi oraz ?wi?teczny piernik. Zebrani refleksyjnie ws?uchiwali si? w delikatn?, ?wi?teczn? muzyk? przygotowan? przez duet: Maciej i Dorota Kalitowie z Marcinkowic. Ostatnim akordem przed?wi?tecznego spotkania by?o, zgodne ze staropolsk? tradycj?, wspólne kol?dowanie.