Stypendy?ci z ZSP w Rad?owie

poniedziaÅ‚ek, 17 grudnia 2012 07:57

Stypendy?ciDnia 12 grudnia 2012 r. w Sali Lustrzanej w Tarnowie odby?a si? uroczysto?? wr?czenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkó? ponadgimnazjalnych z terenu Tarnowa oraz powiatów: brzeskiego, d?browskiego i tarnowskiego.

Uroczysto?? u?wietnili swoj? obecno?ci?: Ma?opolski Kurator O?wiaty – pan Aleksander Palczewski, pani Krystyna Lata?a – wiceprezydent Miasta Tarnowa oraz panowie starostowie z powiatu brzeskiego i d?browskiego. Spotkanie prowadzi?a pani Urszula Blicharz – dyrektor Delegatury Kuratorium O?wiaty w Tarnowie. Mi?ym akcentem uroczysto?ci by? wyst?p kwartetu smyczkowego „Corda” z ZS Muzycznych w Tarnowie.

Pani Urszula Blicharz przedstawia?a krótk? charakterystyk? osi?gni?? ka?dego ucznia, a pan Kurator osobi?cie wr?czy? ka?demu z nich okoliczno?ciowy dyplom. W?ród wielu wyró?nionych znalaz?y si? równie? uczennice naszej szko?y: Paulina Starzec z kl. III LO oraz Marzena Gawron z kl. III Technikum Handlowego. Cieszymy si? bardzo z sukcesu naszych uczennic, tym bardziej, ?e uzyskanie tak wysokich ?rednich wymaga ogromnej pracy na co dzie? i zaanga?owania w ?ycie klasy i szko?y.

Serdecznie gratulujemy nie tylko uczennicom ale i tak?e ich rodzicom za opiek? i wsparcie, dzi?ki którym Marzena i Paulina stan??y w szeregu najlepszych z najlepszych. ?yczymy im równie? powodzenia w dalszej karierze edukacyjnej zarówno w naszej szkole jak i na kolejnych etapach nauczania.