piÄ…tek, 09 listopada 2012 17:43

TurniejW dniu 18.10.2012r. na Boisku Orlik w Rad?owie odby? si? ostatni tej jesieni Turniej ?aczków.
Uczestniczy?y w nich dru?yny z Wojnicza, TAP Tarnów oraz dru?yna ?aczków Rad?ovii Rad?ów. Dru?yny gra?y po 15 minut systemem mecz i rewan?.
Wyniki:

Wojnicz – Rad?ovia Rad?ów 4:0 ( Gajdur Miko?aj x2, Gajdur Kacper, Grzelak Jakub )
Rad?ovia Rad?ów – TAP Tarnów 0:4 ( Dara Szymon, Kowalski Sergiusz, Fronk Dawid, Bielecki Wojciech )
TAP Tarnów – Wojnicz 3:1 ( Kowalski Sergiusz, Dara Szymon, Fronk Dawid – Le?nicki Jan )
Wojnicz – Rad?ovia Rad?ów 0:2 ( Grzelak Jakub, Gajdur Kacper )
Rad?ovia Rad?ów – TAP Tarnów 0:3 ( Fronk Dawid, Kowalski Sergiusz, Bielecki Wojciech )
TAP Tarnów – Wojnicz 4:0 ( Fronk Dawid x2, Kowalski Sergiusz, Bielecki Wojciech )
Sk?ady:
Wojnicz – Dziedzic Jakub, Opio?a Wojciech, Opio?a Piotr, Gajdur Kacper, Gajdur Miko?aj, Rutka Eryk, Zaj?c Marcel, Le?nicki Jan, Krzysztofiak Mateusz, Grzelak Jakub Trener: Kusion ?ukasz
TAP Tarnów – Dara Szymon, Klich Patryk, Bielecki Wojciech, Florek Jakub, Kowyrko Filip, Krawczyk Miko?aj, Olchawa Miko?aj, Popek Szymon, Lis Natan, Fronk Dawid, Kowalski Sergiusz Trener: Kwiek Bogus?aw
Rad?ovia Rad?ów – Kluska Jakub, Kaczocha Krystian, Jonak Karol, Cicho?ski Jakub, Czeka?ski Kamil, Miczo?ek Olaf, Grabka Arkadiusz, Kluza Kacper, Kordela Jakub, Iwaniec Filip Trener: Kowalik Marek