stat4u

PDF Drukuj Email
   Å›roda, 07 listopada 2012 11:31

turniej

W emocjonuj?cym meczu broni?cy tytu?u zespó? z Woli Rad?owskiej pokona? ubieg?orocznego finalist? VT Rad?ów 3:2. Mecz sta? na do?? wysokim poziomie jak na pocz?tek rozgrywek. Od pocz?tku swój styl gry narzucili zawodnicy VT Rad?ów wygrywaj?c g?adko I seta do 20, cho? momentami ich przewaga wynosi?a nawet 8 pkt. W drugiej po?owie borykaj?cy si? z problemami kadrowymi zespó? z Woli Rad?owskiej nawi?za? walk? i wygra? seta w emocjonuj?cej ko?cówce 25:23. III set by? bardzo wyrównany i zako?czy? si? wynikiem 27:25. W IV secie Wola Rad?owska od pocz?tku kontrolowa?a gr? i wygra?a zas?u?enie 25:19. Decyduj?cy V set to gra punkt za punkt, po zmianie stron niewielka przewag? uzyskali zawodnicy z Woli Rad?owskiej, którzy utrzymali koncentracje do samego ko?ca i wygrali ca?e spotkanie 3:2. Z przebiegu spotkania na wyró?nienie zas?uguj? na pewno gracz VT Rad?ów Daniel ?liwa, który w sposób znacz?cy przyczyni? si? do dobrego wyniku swojej dru?yny. Daniel ?liwa zosta? te? najlepszym zawodnikiem spotkania. W dru?ynie z Woli Rad?owskiej dobre spotkanie zagrali Sebastian Babicz oraz Grzegorz Rudzi?ski. Na wyrazy uznania zas?uguj? równie? Daniel Miko?ajczyk, który wróci? po powa?nej kontuzji kostki i momentami z grymasem bólu rozegra? ca?e spotkanie.

VT Rad?ów- D.?liwa,Sz.?liwa( kapitan ),W.Mi?tak,M.Wzorek,A.Walkowicz,M.Seremet,D.Bia?y,P.Kurtyka