Å›roda, 24 października 2012 09:38

Biskupice Rad?owskieDzie? 16 pa?dziernika 2012 roku uczniom klasy pierwszej na d?ugo pozostanie w pami?ci. W obecno?ci go?ci, rodziców, nauczycieli oraz starszych kolegów zostali pasowani na pierwszoklasistów. Uroczysto?? rozpocz??a Dyrektor Szko?y pani El?bieta Mi?, która serdecznie przywita?a przyby?ych go?ci :zast?pc? Burmistrza Miasta pana W. Armatysa, prezesa Stowarzyszenia pana Z. Madeja, kierownika ZOSiP p. K. Rudzi?skiego, pana K. Sarneckiego - so?tysa wsi, p. L. Bojan - przewodnicz?c? Rady Rodziców, nauczycieli emerytów, a tak?e nauczycieli szko?y i przedszkola, rodziców i uczniów. W cz??ci artystycznej, przygotowanej pod kierunkiem wychowawczyni pani Barbary M?czko uczniowie pi?knie zaprezentowali swoje umiej?tno?ci wokalne i recytatorskie, za co nagrodzeni zostali gromkimi brawami.Niezwykle mi?? cz??ci? uroczysto?ci by?o pasowanie na ucznia piórem przez pani? Dyrektor. Po tym podnios?ym momencie pierwszoklasi?ci odcisn?li swoje paluszki w pami?tkowej kronice. Nast?pnie otrzymali dyplomy i wspania?e upominki. Po uroczysto?ci dzieci uda?y si? na s?odki pocz?stunek. Ten dzie? by? pe?en wra?e? zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Nie zabrak?o równie? ciep?ych s?ów , podzi?kowa? i u?miechów od uczniów i rodziców dla nauczycieli obchodz?cych swoje ?wi?to w Dniu Edukacji Narodowej. Dzi?kujemy za pami??. ?yczymy wszystkim pierwszoklasistom wielu sukcesów w nauce i mi?ych chwil sp?dzonych w naszej szkole.