piÄ…tek, 12 października 2012 07:50

TurniejW dniu 10.10.2012r. w Rad?owie zosta? zorganizowany I Turniej ?aczków przy pomocy Komisji Pi?karstwa M?odzie?owego TOZPN, UM Rad?ów, ZS w Rad?owie oraz Klubu Rad?ovia Rad?ów. Na turnieju zjawi?y si? ekipy z D?browy Tarnowskiej pod opiek? Paw?a Trzpita, Tarnowskiej Akademii Pi?karskiej Bogus?awa Kwieka oraz nowo utworzona grupa ?aczków Klubu Rad?ovii Rad?ów, prowadzona przez trenera Marka Kowalika. Ch?opcy z roczników 2004 i m?odsi (6,7,8 latki) grali ze sob? mecz i rewan? po 15 minut. Blisko godzina gry dla m?odych podopiecznych we wszystkich ekipach stanowi?a nie lada wyzwanie. Poziom gry by? dosy? wysoki, wi?c zebrani rodzice mogli cieszy? si? ze zwyci?stw oraz zdobytych bramek swoich ch?opców.

Wyniki:
D?browa Tarnowska – Rad?ovia Rad?ów 3:1 (Jurczyk, ?ysik x2 – Jonak)
Tarnowska Akademia Pi?karska – D?browa Tarnowska 1:2 (Dara – Fido, Jurczyk)
Rad?ovia Rad?ów – Tarnowska Akademia Pi?karska 1:4 (Jonak – Fronk x2, Kowalski, Olchawa)
D?browa Tarnowska – Rad?ovia Rad?ów 7:0 (Jurczak x2, Maziarz, Anuszewski, Fido, ?ysik, Lizak)
Tarnowska Akademia Pi?karska – D?browa Tarnowska 2:3 (Bielecki x2 – ?ysik x2, Anuszewski)
Rad?ovia Rad?ów – Tarnowska Akademia Pi?karska 0:5 (Dara, Fronk x2, Bielecki, Kowalski)

Sk?ady:
D?browa Tarnowska – Michalec Jakub, Fido Ernest, Lizak Bartosz, Król Bartosz, Minor Marcin, Soko?owski Micha?, Anuszewski Bart?omiej, Maziarz Adrian, ?ysik Norbert, Jurczyk Bartosz - Trener: Trzpit Pawe?
Tarnowska Akademia Pi?karska – Strzelecki Dominik, Kowalski Sergiusz, Krawczyk Miko?aj, Dara Szymon, Olchawa Miko?aj, Fronk Dawid, Bielecki Wojciech, Kuku?ka Kacper - Trener: Kwiek Bogus?aw
Rad?ovia Rad?ów – Jonak Karol, Czeka?ski Kamil, Kluza Kacper, Kordela Jakub, Bro?ek Miko?aj, Szary Dominik, Florek Jakub(TAP bramkarz go?cinnie graj?cy z nami) - Trener: Kowalik Marek