Gry i zabawy w Brze?nicy.

poniedziaÅ‚ek, 02 lipca 2012 15:52

BrzeznicaTeren wokó? Domu Wiejskiego w Brze?nicy wzbogaci? si? o plac zabaw, altank? ogrodow?, boisko do pi?ki no?nej oraz siatkowej. Warto?? ca?ego zadania to 163 106 z?, a 75 % kosztów pochodzi ze ?rodków Unii Europejskiej.

W gor?ce popo?udnie 30 czerwca br. otworzyli?my O?rodek rekreacyjno – sportowy w Brze?nicy. G?ównym punktem by?y gry i zabawy, w których mo?na by?o wygra? bardzo atrakcyjne nagrody m.in.:

Nagrody w loterii:
I nagroda – kolacja przy ?wiecach w Restauracji Rad?owskiej ufundowana przez Pa?stwa Plebanków
II nagroda – zestaw dla 2 osób (do wyboru pizza, kebab itd.) z pizzerii MAMMAMIA ufundowany przez Pana Wojciecha Cury??o
III nagroda  - weekend z w?dk? na z?otych stawach w Brze?nicy ufundowany przez pana Jaros?awa Liro

W turnieju pi?ki no?nej w pó?finale spotka?y si? dru?yny:

P?dz?ce Imad?a Rad?ów - Wola Rad?owska. Wynik 1:0 dla Imade?.
Olimpia Biskupice Rad?owskie - Krzoki ??ka Siedlecka. Wynik 1:1. W rzutach karnych zwyci??y?a dru?yna Olimpii 3:2.

W emocjonuj?cym finale zwyci??y?y P?dz?ce Imad?a Rad?ów pokonuj?c Olimpi? Biskupice Rad?owskie 2:1.

Tabela Ko?cowa:
1. P?dz?ce Imad?a Rad?ów
2. Olimpia Biskupice Rad?ów
3. Krzoki ??ka Siedlecka /Wola Rad?owska
5 Team Kordela
6. Kavaler Brze?nica
7. Old's Brze?nica
8. Al. Capone

W konkurencji, która polega?a na strzeleniu gola Panu Markowi Podrazie, bra?y udzia? dzieci do lat 7. Zwyci??y?a Paulina Jurczak z Woli Rad?owskiej. G?ówn? nagrod? by?a du?a maskotka „Milka” ufundowana przez Pana Grzegorza Piotrowskiego.

Du?ym zainteresowaniem cieszy? si? piknik oraz konkurs karaoke, w którym zwyci??y? Damian Machalski. Zwyci?zca otrzyma? Puchar so?tysa wsi Brze?nica, a wyró?nienie i poca?unek so?tysa - Dorota Kucmierz.

Dzie? zako?czy? pokaz lataj?cych lampionów.