Å›roda, 16 maja 2012 07:53

UE
Program aktywizacji spo?eczno – zawodowej z terenu Gminy Rad?ów”.
Projekt wspó?finansowany ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu
Spo?ecznego oraz ze ?rodków bud?etu pa?stwa

Program aktywizacji spo?eczno – zawodowej  z terenu Gminy Rad?ów”.

Miejsko Gminny O?rodek Pomocy Spo?ecznej w Rad?owie informuje, ?e w miesi?cach od maja 2012  do grudnia 2012 roku rozpoczyna si? cykl szkole?  skierowanych do osób pozostaj?cych bez zatrudnienia, korzystaj?cych ze ?wiadcze? pomocy spo?ecznej  z terenu Gminy Rad?ów w ramach projektu pt. „Program aktywizacji spo?eczno – zawodowej  z terenu Gminy Rad?ów”.

Projekt  wspó?finansowany przez Uni? Europejsk? ze ?rodków Europejskiego Funduszu  Spo?ecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapita? Ludzki

Priorytet VII "Promocja integracji spo?ecznej"
Dzia?anie 7.1 "Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji"
Poddzia?anie 7.1.1 "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez o?rodki pomocy spo?ecznej"

Celem g?ównym  projektu jest zwi?kszenie szans klientów MGOPS Rad?ów zagro?onych wykluczeniem spo?ecznym do aktywizacji spo?ecznej i zawodowej.

W ramach projektu realizowane b?d? nast?puj?ce instrumenty aktywizacji spo?ecznej :

1. Instrument aktywizacji spo?ecznej :

- Trening kompetencji i umiej?tno?ci spo?ecznych (dla 14 BO )

1. Instrument aktywizacji zawodowej :

- Organizacja treningu pracy ( dla BO osób )

3. Instrument aktywizacji edukacyjnej:

- Kurs kucharza  ( dla 14 BO )

- Kurs komputerowy ( dla 14 BO )

- Skierowanie i sfinansowanie  zaj?? szkolnych prowadz?cych do uzupe?nienia wykszta?cenia. Instrument ten zostanie zastosowany dla 1 BO

Okres realizacji projektu: od 1 maja 2012 r. do 31 grudnia 2012 r.

Rekrutacja odb?dzie si? w miesi?cu  maju 2012

Osoby zainteresowane prosimy o zg?oszenie do Miejsko Gminnego O?rodka Pomocy Spo?ecznej w Rad?owie udzia?u w terminie od 16.05.2012 do 22.05.2012

Liczba miejsc jest ograniczona, w przypadku du?ej liczby ch?tnych decyduj?ca b?dzie kolejno?? zg?osze?.

Udzia? w szkoleniach jest bezp?atny, finansowany w ramach projektu

MGOPS

Wszelkich informacji dotycz?cych realizowania Projektu uzyska? mo?na w Biurze Projektowym w  Miejsko - Gminnym O?rodku Pomocy Spo?ecznej w Rad?owie

Kontakt:   tel. 014/ 6780082, e- mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć.