Wola zaci?cie walczy o awans.

czwartek, 10 maja 2012 21:29

Zespó? z Woli Rad?owskiej ca?y czas prowadzi w tabeli ?abie?skiej B-Klasy maj?c jeden punkt przewagi na dru?yn? Stra?aka Karsy, która ma jeden mecz rozegrany mniej. Do ko?ca rozgrywek wolanom pozosta?y cztery mecze. W ka?dym z nich podopieczni Marka Nalepki musz? walczy? o komplet punktów i przy okazji liczy? na potkni?cie si? Stra?aka, z którym tylko zremisowa?a, cho? prowadzi?a 2:0. Zawodnicy z Woli na wiosn? nie przegrali, trzy razy inkasuj?c komplet punktów i raz remisuj?c. W ostatnich dwóch meczach Wola odprawi?a z kwitkiem zespo?y Polonii K?y? i Or?a Miechowice Ma?e. Z tymi pierwszymi zwyci?stwo nie przysz?o jednak ?atwo, a wynik rozstrzygn?? si? dopiero w ko?cówce. Miechowice musia?y uzna? jednak wy?szo?? rywala i przegra?y 0:4. Teraz jednak decyduj?ce starcia w Walce o awans. Obie dru?yny, Wola i Karsy maj? przed sob? trudne mecze z Uj?ciem Jezuickim, Zalipiem i przede wszystkim ??giem Tarnowskim, który czai si? na trzecim miejscu i tak?e my?li o awansie. Czo?ówka tabeli przedstawia si? nast?puj?co:

1. Wola Rad?owska 12 meczy - 27ptk.
2. Stra?ak Karsy 11-26
3. ??g Tarnowski 11-24

Zdaje si? zatem, ?e walka o awans b?dzie bardzo zaci?ta i b?dzie trwa? do ostatniej kolejki.