Å›roda, 02 maja 2012 10:54

KWK

Ju? jutro startuje tegoroczna edycja Karpackiego Wy?cigu Kurierów. Z tej okazji organizatorzy wy?cigu przygotowali konkurs dla kibiców, w którym do wygrania s? koszulki liderów klasyfikacji indywidualnych sponsorowanych przez Karpack? Spó?k? Gazownictwa, Tauron Polsk? Energi? Gaz-System S.A., Tipos/Keno 10, Janom oraz Epicklub.

W pierwszych dniach maja, a dok?adnie od ?rody do niedzieli, mi?dzynarodowy peleton zawodników do lat 23 przemierza? b?dzie polskie i s?owackie szosy w ramach Karpackiego Wy?cigu Kurierów 2012. Z tej okazji organizatorzy wy?cigu zapraszaj? do konkursu, w którym wygra? mo?na koszulki liderów poszczególnych klasyfikacji indywidualnych KWK. Wystarczy pojawi? si? na trasie wy?cigu i nakr?ci? krótki film.

Zadanie jest szalenie proste! Aby wzi?? udzia? w konkursie, nale?y pojawi? si? na trasie Karpackiego Wy?cigu Kurierów 2012 i podczas przejazdu kolarzy nakr?ci? film uwieczniaj?cy ich zmagania. Nie ma znaczenia, czy dysponujesz tylko telefonem, tabletem, aparatem czy profesjonalnym sprz?tem filmowym – liczy si? pomys?. Film nale?y umie?ci? w Internecie (np. w serwisie YouTube, Vimeo lub na na oficjalnym fanpage’u KWK na Facebooku: www.facebook.com/KarpackiWyscigKurierow), a nast?pnie wys?a? do nas zg?oszenie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tre?ci maila znajdowa? si? powinny nast?puj?ce dane (bez nich nades?ane zg?oszenie nie b?dzie brane pod uwag?):

- link do filmu konkursowego;
- imi? i nazwisko uczestnika;
- miasto zamieszkania uczestnika;

Jednocze?nie informujemy, ?e uczestnik konkursu musi posiada? prawa autorskie do zg?aszanego filmu.

A co mo?na wygra?? Nagrodami w konkursie jest sze?? damskich koszulek liderów klasyfikacji Karpackiego Wy?cigu Kurierów, sponsorowanych przez Karpack? Spó?k? Gazownictwa, Janom, Tauron Polsk? Energi?, Tipos, Gaz-System S.A. oraz Epicklub.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeprowadza Organizator Karpackiego Wy?cigu Kurierów 2012.
2. Konkurs trwa od 2 maja 2012 do 8 maja 2012, do godziny 23:59.
3. Ka?da osoba mo?e wzi?? udzia? w konkursie tylko raz.
4. Z jednego adresu mailowego mo?na nades?a? tylko jedno zg?oszenie.
5. Uczestnik konkursu musi posiada? prawa autorskie do zg?aszanego filmu.
6. Organizatorzy konkursu zastrzegaj? sobie prawo do uznania nades?anego zg?oszenia za niewa?ne, w przypadku uzasadnionych podejrze? o ?amanie regulaminu konkursu.
7. Nagrodami w konkursie jest sze?? damskich koszulek liderów klasyfikacji Karpackiego Wy?cigu Kurierów 2012.
8. Zwyci?skie filmy wy?onione zostan? przez jury konkursu.
9. Wyniki konkursu opublikowane zostan? na stronie www.carpathia.info.pl do dnia 20 maja 2012.
10. Po rozstrzygni?ciu konkursu organizatorzy skontaktuj? si? ze zwyci?zc? drog? mailow? w celu uzgodnienia szczegó?ów zwi?zanych z nagrod?.
11. Koszulki przyznane zostan? zwyci?zc? na drodze losowania.