Otwarcie kompleksu boisk - Moje Boisko ORLIK 2012

sobota, 21 kwietnia 2012 19:24

Orlik

20.04.2012 r. odby?o si? otwarcie kompleksu boisk - Moje Boisko ORLIK 2012. Uroczysto?? rozpocz?? Pan Pawe? Jachimek, a nast?pnie Burmistrz Pan Zbigniew M?czka powita? przyby?ych go?ci, w tym Pana prof. dr hab. Edwarda Mleczko – Prorektora Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Pani? Urszul? Augustyn i Pana Roberta Wardza?? – Pos?ów na Sejm RP, Pana Boles?awa ??czy?skiego – Radnego Województwa Ma?opolskiego, Ksi?dza Janusza Maziark? Proboszcza parafii rad?owskiej, Pana Marka Podraz? – Cz?onka Zarz?du Powiatu Tarnowskiego, Pani? Alin? Bagi?sk? – Kierownika Delegatury UMWM w Tarnowie, Pani? Halin? Skalsk? z Kuratorium O?wiaty w Tarnowie, Przedstawicieli Policji Pana Krzysztofa Sarkowicza oraz Pana Piotra Habla, Pana Artura Sarnata oraz Grzegorza Patera Pi?karzy Wis?y Kraków, Pana Jacka Klimka – Dyrektora firmy Panorama II – wykonawcy robót, Kierowników Jednostek Organizacyjnych Gminy Rad?ów oraz Komendanta Gminnego Ochotniczych Stra?y Po?arnych, Radnych Rady Miasta i Gminy Rad?ów z Panem Piotrem Kaper? Przewodnicz?cym Rady, So?tysów Gminy Rad?ów oraz Przewodnicz?cego Zarz?du Osiedla Rad?ów, Dyrektorów Szkó? Publicznych i Niepublicznych Gminy Rad?ów oraz Zast?pc? Dyrektora Zespo?u Szkó? Ponadgimnazjalnych w Rad?owie, Przedstawicieli Rady Rodziców Zespo?u Szkó? w Rad?owie, Przedstawicieli Klubów Sportowych z terenu Gminy Rad?ów, nauczycieli, pracowników i uczniów tutejszej szko?y oraz wszystkich uczestnicz?cych w tej uroczysto?ci. Po kilku s?owach wst?pu Pan Pawe? Jachimek przedstawi? pokrótce etapy realizacji inwestycji. Nast?pnie odby?a si? cze?? artystyczna, wyst?py taneczne uczennic klas III gimnazjum prowadzonych przez Pani? Barbar? Chrzanowsk? i spektakl pt. „Magiczny powrót sportu”, który przedstawili uczniowie klas V i VI szko?y podstawowej wg scenariusza Pani Doroty Stono oraz Pani Danuty Sygnarowicz. Pó?niej wszyscy udali si? na zewn?trz, gdzie odby?o si? uroczyste przeci?cie wst?gi oraz po?wi?cenie obiektu. Burmistrz jeszcze raz powita? wszystkich, a szczególnie m?odzie?: „…to dla Was zosta? stworzony ten obiekt…, ?ycz? Wam przyjemnego sp?dzania czasu i zadowolenia z ka?dego sukcesu, nawet najmniejszego". Zaproszeni go?cie skierowali par? s?ów do zebranych oraz przekazali na rzecz kompleksu przywiezione ze sob? prezenty. Pan prof. Edward Mleczko w imieniu w?asnym oraz Rektora Akademii Wychowania Fizycznego - prof. dr hab. Andrzeja Klimka przeczyta? list intencyjny skierowany do m?odzie?y i Burmistrza Miasta i Gminy Rad?ów. Pan Marek Urbanek – Dyrektor Zespo?u Szkó? w Rad?owie oraz Przedstawiciele Rady Rodziców wr?czyli Burmistrzowi i Przedstawicielom Samorz?du Wojewódzkiego bukiety kwiatów w dowód wdzi?czno?ci za realizacj? tak pi?knego obiektu, który b?dzie s?u?y? w szczególno?ci dzieciom i m?odzie?y. Po cz??ci oficjalnej nadszed? czas na rozrywk?: wyst?p Cheerleaderek przygotowany przez Monik? M?czk? i pokaz freestyle’a z pi?k? w wykonaniu Roberta Guzika. Niespodziank? spotkania by?y rzuty karne do bramki, w której stan?? Pan Artur Sarnat. Ch?tnych do strza?ów nie brakowa?o. Pó?niej odby? si? jeszcze trening „Orlików Rad?ów” prowadzony przez znanych pi?karzy. Uroczysto?? zako?czy? wyst?p orkiestry d?tej uczniów Zespo?u Szkó? w Rad?owie prowadzonej przez Pana Miros?awa Patulskiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto oraz video z otwarcia kompleksu boisk - Moje Boisko ORLIK 2012.

fot. Z. Marcinkowski

Tarwizja Wis?a Kraków jako pierwsza zagra?a na Orliku w Rad?owie - videorelacja Tarwizja.pl

RDN Rad?ów ma swojego Orlika

Ma?opolska Otwarcie orlika w Rad?owie

Otwarcie pierwszego kompleksu boisk ORLIK2012 w Gminie Rad?ów :: Otwarcie kompleksu boisk sportowych – Moje Boisko ORLIK 2012 przy Zespole Szkó? w Rad?owie – 20 kwietnia 2012 r. Otwarcie pierwszego kompleksu boisk ORLIK2012 w Gminie Rad?ów - videorelacja: Piotr Ch?o?