piÄ…tek, 13 kwietnia 2012 07:07

NIVEAZach?camy wszystkich do wzi?cia udzia?u w g?osowaniu na szkó?k? LUKS RAD?OVIA RAD?ÓW w ramach og?oszonego przez NIVEA konkursu "Szkó?ki Pi?karskie NIVEA”. Dzi?ki niemu 100 szkó? podstawowych lub dzieci?cych klubów pi?karskich w ca?ej Polsce, trenuj?cych pi?k? no?n? z dzie?mi w wieku 7-13 lat, otrzyma najwy?szej klasy program treningowy oraz sprz?t sportowy. Aby zapewni? najwy?szy standard i warto?? merytoryczn? szkole?, w charakterze partnera NIVEA zaprosi?a do wspó?pracy jedn? z najlepszych szkó?ek pi?karskich na ?wiecie – Akademi? Ajax Amsterdam.

Idea projektu zrodzi?a si? z ogromnego zainteresowania pi?k? no?n? w?ród najm?odszych oraz ch?ci podnoszenia efektywno?ci metod szkoleniowych a tak?e ?wiadomo?ci istnienia problemów w tym obszarze wynikaj?cych z  braku sprz?tu i funduszy. W ramach programu "Szkó?ki Pi?karskie NIVEA", zwyci?skie dru?yny zostan? wyposa?one w sprz?t stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwyci?skich szkó? i klubów obj?ci b?d? szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od wrze?nia 2012 roku rozpoczn? realizacj? programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze "Szkó?ki Pi?karskie NIVEA" wezm? udzia? w turnieju, który b?dzie zwie?czeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju b?dzie zaanga?owanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sze?? zwyci?skich dru?yn turnieju i ich trenerzy wyjad? na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Aby zag?osowa? na szkó?k? „LUKS RAD?OVIA RAD?ÓW”

trzeba wej?? na t? stron?

i zarejestrowa? si?.

Ka?da osoba zarejestrowana mo?e odda? g?os raz dziennie.

Najlepiej doda? sobie t? stron? jako startow? w przegl?darce lub doda? do ulubionych.