poniedziaÅ‚ek, 12 marca 2012 09:05

ue

Projekt „Z ekologi? na Ty”
Program Operacyjny Kapita? Ludzki
Priorytet IX. Rozwój wykszta?cenia i kompetencji w regionach
Dzia?anie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich

Od 1.03.2012r do 31.X.2012r  w Szkole Podstawowej w Zespole Szkó? w Rad?owie realizowany jest  projekt „Z ekologi? na Ty”. Do 20 marca 2012 r. zostanie przeprowadzona rekrutacja 60 uczniów/uczennic klas IV-V SP w Rad?owie zgodnie z regulaminem rekrutacji.

Projekt obejmuje realizacj? zaj?? z matematyki i z edukacji ekologicznej  prowadzonych metodami aktywizuj?cymi, prelekcje, zaj?cia laboratoryjne i terenowe oraz wycieczk? do Pieni?skiego Parku Narodowego i do Centrum Nauki Kopernik.

Uczniowie otrzymaj? ?wiczenia i materia?y papiernicze (w zale?no?ci od zaj??). Dla nauczycieli zostan? zakupione pomoce dydaktyczne. Udzia? Beneficjentów we wszystkich dzia?aniach projektowych jest bezp?atny.

Regulamin rekrutacji i dokumenty rekrutacyjne dost?pne s?  na stronach internetowych Gminy Rad?ów i Zespo?u Szkó? w Rad?owie, mo?na je pobra? w punkcie  rekrutacyjnym w Szkole Podstawowej w Rad?owie. Wszystkich informacji  udziela Zespó? Obs?ugi Szkó? i Przedszkoli Gminy Rad?ów.

Zapraszamy uczniów/uczennice do udzia?u w zaj?ciach i rozwijania  wiedzy oraz umiej?tno?ci matematyczno-ekologicznych.

Anna Golec

Projekt wspó?finansowany  ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego

Regulamin Rekrutacji

Za??cznik do regulaminu