czwartek, 19 stycznia 2012 13:40

Marzena Lechowicz - Liro – Dyrektor Zespo?u Szkó? Ponadgimnazjalnych w Rad?owie

zapraszaj? na

II Rad?owski Turniej Bryd?a Sportowego Parami

im.  Rad?owianina, Arcymistrza Czes?awa Kuklewicza o Puchar Burmistrza Miasta - Rad?ów‘ 2012
6 lutego (poniedzia?ek) 2012 roku o godz. 17.30

do sali balowej Pa?acu Dola?skich w Rad?owie, przy ul. Biskupskiej 2A.

Dodatkowe atrakcje dnia turniejowego:

- Godz. 15.00 – Spotkanie z Januszem Korwin-Mikke – Miejska Biblioteka Publiczna w Rad?owie, pl. Ko?ciuszki 3. Tematy wyk?adu: Aktualny stan sytuacji politycznej w Polsce oraz ?wiatowy kryzys ekonomiczny i jego skutki dla naszego kraju. Opraw? muzyczn? zapewni zespó? instrumentalno-wokalny dzia?aj?cy przy ZSP w Rad?owie.

- Godz. 17.30 – Aula Zespo?u Szkó? Ponadgimnazjalnych w Rad?owie. Uroczyste otwarcie Turnieju z udzia?em Józefa Pochronia i  Janusza Korwin-Mikke.

W Turnieju udzia? wezm?  znani zawodnicy z Krakowa, Rzeszowa, Mielca, D?bicy i Tarnowa, w tym go?cie specjalni:

Pochron

JÓZEF POCHRO? – biskupianin z Gda?ska - arcymistrz  mi?dzynarodowy,

Mikke

JANUSZ KORWIN-MIKKE - zawodnik klasy mi?dzynarodowej.

W turnieju obowi?zuj? przepisy Mi?dzynarodowego Prawa Bryd?owego oraz regulaminy PZBS. Zapisy :  17.00 – 17.30 w dniu turnieju (na miejscu rozgrywek). Wpisowe: 30 z? od pary, dla m?odzie?y 10 z?. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników pocz?stunek, Puchary dla zwyci?zców oraz nagrody i wyró?nienia indywidualne.

PATRONAT MEDIALNY: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Galicyjski Tygodnik Informacyjny TEMI, Kwartalnik Informacyjny Ziemi Rad?owskiej RAD?O, Portal TarnowskieInfo, Portal Miasta i Gminy Rad?ów, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Ma?opolski Portal Województwo Ma?opolskie, TVP Kronika Kraków, Portal Miasta i Gminy Tarnów, Radio RDN Ma?opolska.

CZES?AW KUKLEWICZ (1926-1992) - rad?owianin, Mistrz Sportu, arcymistrz bryd?owy, prekursor i wspó?twórca sukcesów polskiego bryd?a.