czwartek, 12 stycznia 2012 09:42

zspW poniedzia?ek 9 stycznia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie mia?o miejsce uroczyste wr?czenie dyplomów i nagród uczniom szkó? ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego za szczególne osi?gni?cia w olimpiadach, konkursach i zawodach w roku szkolnym 2010/2011.

W?ród wyró?nionych znalaz?o si? troje uczniów Zespo?u Szkó? Ponadgimnazjalnych im. T. Ko?ciuszki w Rad?owie, którzy z sukcesem reprezentowali szko?? w olimpiadach i konkursach na szczeblu wojewódzkim:
- Katarzyna Patyk – uczennica klasy III Liceum Ogólnokszta?c?cego – finalistka Ma?opolskiego Konkursu Czytelniczego „Bohaterowie naszych lektur” oraz Mi?dzypowiatowego Konkursu „Jan Pawe? II. Dziedzictwo i pami??”

- Aneta Pochro? - uczennica klasy III Liceum Ogólnokszta?c?cego –  finalistka diecezjalnego etapu XXI Olimpiady Wiedzy Teologicznej

- Pawe? Kasperowicz – absolwent Liceum Ogólnokszta?c?cego z 2011 roku – laureat Mi?dzypowiatowego Konkursu „Jan Pawe? II. Dziedzictwo i pami??”

Starosta Tarnowski pan Mieczys?aw Kras, wr?czaj?c okoliczne dyplomy i nagrody w postaci sprz?tu multimedialnego, nazwa? wyró?nionych uczniów elit? intelektualn? i przysz?o?ci? Powiatu. Gratuluj?c nagrodzonym wyrazi? nadziej?, ?e swe uzdolnienia i umiej?tno?ci wykorzystaj? dla budowania wspólnego dobra.

Gratulacje od Pana Starosty przyj?li tak?e dyrektorzy szkó? i nauczyciele pracuj?cy z utalentowan? m?odzie??.

Wyró?nionym uczniom naszej szko?y ?yczymy dalszych sukcesów!

Marzena Lechowicz-Liro
p.o. dyrektor ZSP w Rad?owie