Zdrochec. Spotkanie op?atkowe.

wtorek, 27 grudnia 2011 12:26

ZdrochecW czwartek 22 grudnia 2011r w Niepublicznej Szkole Podstawowej i Przedszkolu w Zdrochcu odby?o si? spotkanie op?atkowe, w którym uczestniczyli burmistrz Rad?owa pan Zbigniew M?czka, radny Roman Nowak, so?tysi wsi Zdrochec i Marcinkowice Lucyna Wódka, Janusz Dybisz oraz wice przewodnicz?ca stowarzyszenia Szko?a Wspólnym Dobrem pani Krystna Janik. Zaproszeni go?cie wraz z braci? szkoln? podziwiali wspania?y wyst?p przygotowany przez przedszkolaków, którzy to w przepi?knych strojach w cudownej aran?acji pozwolili si? przenie?? wszystkim widzom 2011 lat wstecz. Po przepi?knym wyst?pie Naszych przedszkolaków zaproszeni go?cie gratulowali tak wspania?ych artystów. Pan Zbigniew M?czka by? zauroczony wyst?pem i zaprosi? grup? Jase?kow? na wyst?p do Rad?owa oraz pogratulowa? gospodarno?ci, pracowito?ci i zaanga?owania w rozwój Nowej Szko?y pani dyrektor ca?emu gronu oraz wszystkim rodzicom, którzy to stanowi? najwa?niejsze ogniwo w drodze do sukcesu.

Pani dyrektor po wyst?pieniu wszystkich go?ci poprosi?a ks. Biskupa o wspóln? modlitw?, po modlitwie i od?piewaniu kol?dy wszyscy uczestnicy udali si? na wspóln? wieczerz?, któr? to przygotowali rodzice.