Bezp?atny punkt konsultacyjny

piÄ…tek, 02 wrzeÅ›nia 2011 10:21

Starosta Tarnowski oraz FRDL Ma?opolski Instytut Samorz?du Terytorialnego i Administracji w Krakowie O?rodek w Tarnowie prowadz?cy Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Us?ug (PK KSU) zapraszaj? przedsi?biorców i osoby planuj?ce za?o?enie w?asnej firmy do skorzystania z mo?liwo?ci uzyskania bezp?atnych informacji na temat m.in. aspektów formalno-prawnych zak?adania i prowadzenia dzia?alno?ci gospodarczej, ?róde? pozyskiwania ?rodków finansowych na za?o?enie firmy b?d? jej rozwój czy mo?liwo?ci uzyskania specjalistycznej us?ugi Krajowego Systemu Us?ug np. w obszarze transferu technologii. Informacji udziela? b?dzie konsultant Punktu Konsultacyjnego KSU w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie w dniu 30 wrze?nia br. (pi?tek) w godz. 9.00-15.00 (II pi?tro, sala nr 215). Dy?ury konsultanta realizowane s? w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie cyklicznie w ka?dy ostatni pi?tek miesi?ca, pocz?wszy od miesi?ca lipca br.

Zapisy pod numerem telefonu (14) 688 33 27 oraz (14) 621 22 16.

Punkt Konsultacyjny KSU to wiarygodny i sprawdzony partner w biznesie. Z us?ug Punktów Konsultacyjnych KSU (zlokalizowanych na terenie ca?ego kraju) korzysta ?rednio ponad 60 tys. klientów rocznie.

Krajowy System Us?ug to ogólnopolska sie? o?rodków prowadzonych przez ponad 150 renomowanych instytucji wspieraj?cych rozwój biznesu. Ich oferta adresowana jest zarówno do mikro-, ma?ych i ?rednich przedsi?biorstw, jak i osób podejmuj?cych dzia?alno?? gospodarcz?. Dzia?alno?? KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsi?biorczo?ci.

Dzia?alno?? Punktu Konsultacyjnego KSU wspó?finansowana jest ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego.