SPOTKANIE Z KULTUR?

Å›roda, 13 lipca 2011 08:38

HENRYK KLICH15 lipca (pi?tek) 2011, godz. 18.00. Miejska Biblioteka Publiczna, pl. Tadeusza Ko?ciuszki 3

Otwarcie wystawy malarstwa Henryka Klicha, promocja jego poezji, prezentacje muzyczne zespo?u instrumentalno-wokalnego Kamila Patulskiego oraz skrzypaczki Joanny Jachimek z?o?? si? na „Wieczór z kultur?” zorganizowany przez Miejsk? Bibliotek? Publiczn? w Rad?owie.

HENRYK KLICH, ur. si? w Siedlcu. W Rad?owie uko?czy? podstawow? i ?redni? szko??. Przez wiele lat pracowa? w Wojewódzkim Zarz?dzie Inwestycji Melioracyjnych. ?owiectwo, sport motorowodny, a przede wszystkim malarstwo s? jego ?yciow? pasj?. Próbuje wci?? w innych barwach ukaza? pi?kno ziemi na której si? urodzi?. Jego twórczo?? prezentowana by?a na licznych wystawach w regionie, a tak?e we Francji. W Galerii rad?owskiej biblioteki wystawiono ponad sto prac, które mo?na równie? zakupi?. Cz??? dochodu ze sprzeda?y artysta pragnie przekaza? O?rodkowi Samopomocy w jego rodzinnym Siedlcu.

Spotkania z kultur?, to nowy projekt rad?owskiej biblioteki na rok 2011/12, oferuj?cy cykl prezentacji muzyczno-poetyckich, wystawienniczych oraz spotka? z wybitnymi lud?mi kultury, nauki i sportu.

Przewidziany pocz?stunek i relaksacyjna atmosfera

Wst?p wolny

Zobacz galeri? (wybór) obrazów Henryka Klicha