Zako?czenie projektu "Mog? wi?cej"

wtorek, 12 lipca 2011 12:03

Projekt „Mog? wi?cej”

Program Operacyjny Kapita? Ludzki

Priorytet IX. Rozwój wykszta?cenia i kompetencji w regionach

Dzia?anie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich

W Szkole Podstawowej w Rad?owie ko?czy si? realizacja  projektu „Mog? wi?cej”  rozpocz?tego 1 wrze?nia 2010 r. realizowanego  w ramach Programu Operacyjnego Kapita? Ludzki wspó?finansowanego ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Spo?ecznego.

Projekt obejmowa? realizacj? zaj?? dodatkowych z matematyki, nauczania zintegrowanego i zaj?? teatralnych uzupe?nieniem, których by?a wycieczka oraz wyjazdy do kina. Na pocz?tku realizacji projektu  uczniowie otrzymali materia?y papiernicze, szko?a pomoce naukowe, dla uczniów z zaj?? teatralnych uszyto stroje do przedstawienia „Rycerz Rad?o”. Zaj?cia prowadzone by?y innowacyjnymi metodami z wykorzystaniem nowoczesnych ?rodków dydaktycznych.

Zaj?cia dodatkowe dla  uczniów / uczennic „Matematyka z origamii” prowadzi?a Pani Sabina   Irla,  odbywa?y si? raz w tygodniu  od pa?dziernika  2010 r. do stycznia 2011 r.. Uzupe?nieniem zaj?? by?a wycieczka do Chorzowa i Pszczyny. Uczniowie na zako?czenie przygotowali  wystaw? prac.

Równie? wystaw? prac zako?czy?y si? w czerwcu 2011r zaj?cia dodatkowe z nauczania zintegrowanego  prowadzone przez Pani? Danut? Grabsk? i Pani? Danut? Kozio?. Zaj?cia odbywa?y si? od pa?dziernika 2010 do czerwca 2011r,  uczniowie obejrzeli w tarnowskim teatrze pi?kn? sztuk? „ Zaczarowany ogród”.

Zaj?cia teatralne rozpocz??y si? w lutym 2011r, uczniowie obejrzeli w krakowskim teatrze Juliusza  S?owackiego  „Czarnoksi??nika z krainy OZ” a na zako?czenie zaj?? pod kierunkiem Pani Doroty Stono i Pani Danuty Sygnarowicz przygotowali przedstawienie „Rycerz Rad?o”, którego premiera odby?a si? 23.06.2011r

Realizacja projektów to praca zespo?owa, dzi?ki której cele szczegó?owe i cele ogólne projektu zosta?y zrealizowane. Osi?gni?to wszystkie zak?adane  wska?niki.

Zespó? projektowy sk?ada podzi?kowania za wspó?prac? przy realizacji projektu Panu Burmistrzowi Zbigniewowi M?czka, Pani Dyrektor Szko?y Podstawowej  w Rad?owie Teresie Urbanek, Panu Kierownikowi ZOSiP Konradowi Rudzi?skiemu i Wszystkim Nauczycielom zaanga?owanym w realizacj? projektu.

Fotogaleria z projektu

Koordynator projektu Anna Golec