Zako?czenie sezonu grup m?odzie?owych prowadzonych przez Trenera Marka Kowalika

piÄ…tek, 01 lipca 2011 13:15

Grupy m?odzie?oweDnia  23.06.20011r. odby?  si? ostatni trening grup m?odzie?owych prowadzonych przez Trenera Marka Kowalika który zosta? zatrudniony przez Burmistrza Zbigniewa M?czk?. Zaj?cia zacz??y si? 1 marca 2011r. i by?y prowadzone 2, 3 razy w tygodniu. Zaj?cia te maja na celu zaktywizowaniu dzieci i m?odzie?y z terenu Gminy Rad?ów do czynnego uprawiania sportu  w tym przypadku z ukierunkowaniem na pi?k? no?n?  Po 2 miesi?cach grupa ta zosta?a podzielona i zosta?a stworzona grupa treningowa „Orliki” w których to trenowa?y dzieci  w rocznikach 2000 i m?odsi oraz grupa „Trampkarzy” skupiaj?ca w sobie m?odzie? z roczników 1999- 1996. W zaj?ciach  orlików ??cznie wzi??o udzia? i cyklicznie trenowa?o 26 dzieci, natomiast w grupie trampkarzy  przez okres 4 miesi?cy wzi??o udzia? i cyklicznie trenowa?o 50 dzieci w tym równie? i dziewcz?ta ch?tnie chodzi?y na trening. Grupa orlików poza zaj?ciami treningowymi  rozgrywa?a turnieje w lidze orlików organizowanych przez Komisje Pi?karstwa M?odzie?owego dzia?aj?ca w strukturach tarnowskiego OZPN-u , wzi??a udzia? w eliminacjach Turnieju im . Marka Wielgusa organizowanych przez PZPN, oraz zagra?a w turnieju Adidas Football Challenge w Krakowie no boisku treningowym Wis?y Kraków. Grupa Trampkarzy natomiast rozgrywa?a mecze graj?c w Rejonowej Lidze Trampkarzy organizowanych przez podokr?g ?abno oraz rozgrywaj?c mecze kontrolne/sparingowe i graj?c tak?e na turnieju Adidas Football Challenge w 2 kategoriach.

Na ostatnim treningu odby?o si? oficjalne zako?czenie sezonu oraz rozdanie nagród za osi?gni?cia b?d? postaw? prezentowana podczas ca?ego tego okresu. Podczas tego treningu ostatnie zaj?cia poprowadzili zaproszeni go?cie czyli zawodnicy 3 – ligowej Unii Tarnów a wywodz?cy si? z naszej Gminy Daniel Miko?ajczyk oraz Mateusz ?l?czka oraz pomagaj?cy im w przeprowadzeniu tych zaj?? zawodnik juniorów LUKS Rad?ovii Rad?ów Kotasi?ski Damian.

W?ród orlików na szczególne wyró?nienie za frekwencje podczas zaj?? zas?u?yli: Ruman Mateusz, Kupisz Hubert, Mi?tak Szymon, Kuklewicz Konrad.

Zosta? rozegrany konkurs gry 1 na 1 i zwyci??yli w nim:

1. Szczurek Dominik(kapitan grupy orlików)
  2. Majka Damian
  3. Drwi?a Mateusz

Zosta?a równie? przydzielona specjalna nagroda dla Kumi?gi Maksymiliana jako wyró?nienie za postaw? na wszystkich turniejach b?d?c zawsze najja?niejsza postaci? dru?yny oraz zosta?a przydzielona nagroda dla najsympatyczniejszego zawodnika Orlików czyli dla Bart?omieja Bieryta.

W?ród trampkarzy sytuacja by?a podobna. Za frekwencj? zostali wyró?nieni: Serwi?ski Mateusz, Piekarz Dominik. Grabowski Konrad, Wawrzonek Jakub, Tomaszek Arkadiusz, Bieryt Jakub, Kuklewicz Dawid, Kras Mateusz, Lisowski Kamil, Ró?a?ska Natalia, Liro Wiktoria, Golonka Kamil.

Konkurs gry 1 na 1:

1. Chmielowski S?awomir
  2. Smole? Norbert
  3. Bysiek Dawid

Nagrody równie? otrzymali za postaw? podczas meczów ligowych po których to trener ocenia? ich wyst?p  w skali 1 – 10:

1. Tomaszek Arkadiusz
  2. Pad?o Bart?omiej
  3. Wawrzonek Jakub

Zosta?a równie? przydzielona specjalna nagroda dla Mateusza Serwi?skiego który podczas ca?ego tego okresu nie opu?ci? ani jednego treningu!!!

Tak?e specjalne nagrody dosta?y Kierowniczki grupy Trampkarzy czyli Martyna Antosz i Kinga Molczyk które by?y na ka?dym meczu ligowym i pomaga?y przy „sprawach papierkowych”.

Zaproszeni go?cie:

Daniel Miko?ajczyk