I Letnia Olimpiada M?odzie?y Gimnazjalnej

piÄ…tek, 17 czerwca 2011 09:32

I letniaBurmistrz Rad?owa  i Publiczne Gimnazjum im. Kard. Stanis?awa Hozjusza byli organizatorami I Letniej Olimpiady M?odzie?y Gimnazjalnej, która odby?a si? 16 czerwca na stadionie pi?karskim w Rad?owie. Uczniowie uczestniczyli w zawodach sportowych indywidualnie i zespo?owo, a na zako?czenie rozegrano mecz pi?ki no?nej pomi?dzy reprezentacjami nauczycieli i uczniów. Zwyci?zcy otrzymali puchary, dyplomy i medale, które wr?czy? Zast?pca Burmistrza Pan Wies?aw Armatys. Ciekawe konkurencje z udzia?em nauczycieli i uczniów oraz zdrowa rywalizacja sportowa sprzyja?y dobrej  zabawie. Pocz?stunek dla uczestników - kie?baski z grilla i zimne napoje sponsorowali Pan Grzegorz Kuczek z fimy Conteco i Pan Robert Kupisz ze ?wirowni w Sanoce.

Koordynatorem imprezy by? Pan Kamil Sobota. Zadowolenie i wysoka frekwencja uczestników pozwala s?dzi?, ?e w przysz?ym roku spotkamy si? ponownie z udzia?em wi?kszej liczby szkó?.