XVIII Targi Pracy w Tarnowie

czwartek, 09 czerwca 2011 13:59

Urz?d PracyPowiatowy Urz?d Pracy w Tarnowie informuje, ?e w dniu 29 czerwca 2011 r., w godzinach od 10°° do 13°°, w Hali Sportowej „Jaskó?ka" w Tarnowie Mo?cicach, ul. Traugutta, odb?d? si? XVIII Targi Pracy.

Targi Pracy adresowane s? do osób bezrobotnych i poszukuj?cych pracy zamieszka?ych na terenie miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz do pracodawców z lokalnego rynku pracy poszukuj?cych kandydatów na wolne miejsca pracy. Udzia? w tegorocznych Targach zadeklarowali równie? pracodawcy spoza regionu tarnowskiego, agencje zatrudnienia oraz inne instytucje wspieraj?ce rozwój rynku pracy. Podczas tegorocznych Targów Pracy zaprezentowana zostanie bogata oferta wolnych miejsc pracy w wielu bran?ach. Ponadto zostan? przedstawione - przez ró?norodne instytucje rynku pracy - zagadnienia zwi?zane mi?dzy innymi z niemieckim i austriackim rynkiem pracy, podejmowaniem pracy w ramach elastycznych form zatrudnienia oraz mo?liwo?ci odbycia s?u?by przygotowawczej w ramach Narodowych Si? Rezerwowych.