poniedziaÅ‚ek, 06 czerwca 2011 06:52

JazzDa BandKiedy 18 listopada 2010 roku zespó? JazzDa Band zagra? na scenie restauracji Bombay Music, wielu ?yczy?o cz?onkom zespo?u kolejnego wyst?pu na tej presti?owej scenie. 26 maja bie??cego roku te ?yczenia si? spe?ni?y i JazzDa znów zagra?a w Bombaju - trzeba doda?, ?e zagra?a znakomicie. Licznie zgromadzona publiczno?? oklaskiwa?a popisy solowe i gr? ca?ej grupy, która wci?? wspierana jest fachow? rad? przez ?wietnego pedagoga i muzyka Pana Piotra Pociaska. Efekty owej wspó?pracy s? wyra?nie s?yszalne.

W?ród s?uchaczy koncertu mo?na by?o zobaczy? pana burmistrza Zbigniew M?czk? z ?on?, pana wiceburmistrza Wies?awa Armatysa z ?on? i pana wicestarost? Miros?awa Banacha.

JazzDa wyst?puje aktualnie w nast?puj?cym sk?adzie: Piotr Prosowicz - tr?bka, Dawid Prosowicz - puzon, Pawe? Dulian - saksofon altowy, Grzegorz P?cak - saksofon altowy, Rafa? Traczyk - saksofon tenorowy, Szymon Such - gitara, Piotr Bartnik - fortepian, Szymon Filarski - gitara basowa, Grzegorz Gawe?ek perkusja.

Wyst?p JazzDy b?dzie z ca?a pewno?ci? jedn? z g?ównych atrakcji muzycznych szybko zbli?aj?cych si? Dni Rad?owa.   (PJ)