piÄ…tek, 03 czerwca 2011 06:58

Rodzina mój najcenniejszy skarb…pod takim has?em w Szkole Podstawowej w Rad?owie odby?a si? uroczysto?? z okazji ?wi?ta Mamy i Taty.

Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali rodzicom oraz zaproszonym go?ciom bogaty program artystyczny, który by? jednocze?nie prezentacj? efektów pracy uczniów na zako?czenie III edycji Projektu edukacyjnego wspó?finansowanego przez Europejski Fundusz Spo?eczny i bud?et pa?stwa „Pierwsze uczniowskie do?wiadczenia drog? do wiedzy”.

Swoimi wyst?pami dzieci udowodni?y, ?e posiadaj? ró?ne talenty, mi?dzy innymi j?zykowe, plastyczne, muzyczne, ruchowe, taneczne. W bajkowej scenerii wierszem, s?owem i piosenk? okaza?y rodzicom swoj? mi?o??, wdzi?czno?? i zapewni?y, ?e rodzina jest dla nich najcenniejszym skarbem. Rodzice nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich pociech.