Katarzyna i Joanna wyrecytowa?y I miejsca

Å›roda, 01 czerwca 2011 07:32

Co nam w duszy graPubliczne Gimnazjum im. kard. Stanis?awa Hozjusza w Rad?owie by?o organizatorem IX Mi?dzygminnego Konkursu Recytatorskiego pod has?em „Co nam w duszy gra”.

Komisja konkursowa w sk?adzie: przewodnicz?ca Marzena Lechowicz-Liro i Zbigniew Marcinkowski oceniaj?c wykonawców bra?a pod uwag? dobór repertuaru, interpretacj? utworów, kultur? s?owa oraz ogólne wra?enie artystyczne. Decyzj? komisji, w kategorii szkó? podstawowych, pierwsze miejsce „wyrecytowa?a” Katarzyna Wielgusik z Zespo?u Szkó? w Zabawie, drugie – Natalia Wójcik z Zespo?u Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rad?owskiej. W kategorii gimnazjów pierwsze miejsce zaj??a Joanna Sacha z PG w Miechowicach a drugie – Anna Wiszniewska z Publicznego Gimnazjum w Rad?owie. Trzecich miejsc nie przyznano. Wyró?nienia za? otrzymali: Edyta Lechowicz i Artur Cie?la z Zespo?u Szkó? w Zabawie, Klaudia Dzi?cio? z PG w Miechowicach i Magdalena Maj z PG w Szczurowej.

Nagrody ufundowane przez rad?owskie gimnazjum wr?czy? g?ównym laureatom i wyró?nionym burmistrz Rad?owa Zbigniew M?czka, wraz z dyrektorem Markiem Urbankiem. Wszyscy uczestnicy i ich opiekunowie otrzymali dyplomy gratulacyjne. O opraw? muzyczn? konkursu zadba?a skrzypaczka Joanna Jachimek oraz gimnazjalny duet wokalny z gitarowym akompaniamentem Paw?a Jachimka.