wtorek, 29 wrzeÅ›nia 2015 12:40

Spotkanie z Urszul? Augustyn – pos?ank? na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Burmistrz Rad?owa pan Zbigniew M?czka zaprasza mieszka?ców naszego miasta i gminy na otwarte spotkanie z Urszul? Augustyn - polsk? polityk, dziennikark? mediów katolickich, publicystk? i pedagogiem, pos?ank? RP na Sejm V, VI i VII kadencji, a od 2015 wiceminister edukacji. Spotkanie odb?dzie si? 5 pa?dziernika (poniedzia?ek) 2015 r. w siedzibie rad?owskiej biblioteki - ratusz I p. o godz. 17.00. O opraw? muzyczn? spotkania zadba kwintet wokalno-instrumentalny „Celebrations” z Zespo?u Szkó? w Rad?owie, w sk?adzie: Jakub Kuczek - gitara, Dominika Kuku?ka - wokal, Aleksandra Strza?ka - skrzypce, Dominika Piekarz - skrzypce i Mateusz Baran – gitara bas.

*

Pose? Urszula Augustyn jest najaktywniejsz? parlamentarzystk? na ziemi rad?owskiej, skutecznie wspieraj?c? wiele przedsi?wzi??  realizowanych przez nasz? gmin?. Ch?tnie przybywa na wa?ne uroczysto?ci patriotyczne i wydarzenia kulturalne. Jest aktywn? i skuteczn? pos?ank? parlamentu RP, realizuj?c? na wysokim poziomie misj? polityczn?.