Robimy / lubimy zmiany na lepsze!

czwartek, 10 wrzeÅ›nia 2015 09:24

Robimy / lubimy zmiany na lepsze!W Zespole Szkó? w Zabawie od 1.09.2015 r. dzia?a w odnowionych salach oddzia? przedszkolno-wychowawczy, który mie?ci si? na parterze budynku. „Maluszki” maj? do dyspozycji dwie nowe, stosownie wyposa?one, kolorowe sale oraz przystosowan? do ich wieku toalet? i szatni?. Specjalnie dla nich  wykonano osobne wej?cie i korytarz. Oprócz godzin przeznaczonych na realizacj? podstawy programowej dzieci maj? zaj?cia z rytmiki i logopedii.

Na parterze znajduje si? teraz du?a ?wietlica szkolna, z której ch?tnie korzystaj? uczniowie klas m?odszych czekaj?cy na przyjazd autobusu. Tak?e szkolny korytarz zyska? nowe, bardziej przyjazne dzieciom oblicze: zdobi? go kolorowe rysunki z postaciami z bajek oraz ?cianka z klocków przeznaczona do kreatywnej zabawy.

Te pozytywne zmiany by?y mo?liwe m. in. dzi?ki przychylno?ci burmistrza Rad?owa p. Zbigniewa M?czki oraz ?yczliwo?ci radnego z  Zabawy p. B. Bujaka.